Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli vagy futópad?

Szobabicikli vagy futópad?

Figyelt kérdés
Ki melyiket szereti jobban? Miért?

2020. febr. 2. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én az ellipszis trénert választanám, ha ilyen jellegű sportot szertnék űzni, és szobán belül. Mivel a fogyókúra kategóriába helyezted a kérdésed, elmondom, hogy a fogyás leginkább az étkezésen múlik.
2020. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak sajna a munkám miatt nincs idom elmenni kondiba, ezért itthonra vasarolnek vagy egy futopadot, vagy egy szobabiciklit es este edzenek azon. Termeszetesen emellett az etkezesre is odafigyelek, csak mozogni is szeretnek mellette.
2020. febr. 2. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szobabiciklit venném. Futni tudok máshol is. De kerékpározásra nincs lehetőség nagyon. Meg kíméletesebb is az izületekhez.
2020. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szobabicikli valt be
2020. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hol laksz, de ha pl. emeleten, akkor a futópadelég gáz. Nagyon hangos, hiába teszel alá bármit (tapasztalat). Főleg, ha este akarod főként használni, ezt is számítsd bele...
2020. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a futógépet, jól tudok rajta "zenét bömböltetve" futni fél órát-órát. De csatlakozom az előttem hozzászólóhoz, társasház vagy emelet esetében én is kizárnám a futógépet a lehetőségek közül, nagyon hangosan"zubog", ahogyan rajta fut az ember főleg nagy sebességnél és ezen semmi nem segít.

Továbbá a szobabiciklihez képest egy valamire való darab drága, és sok helyet foglal, és nem is mindenki szeret futni rajta. Ha legalább edzőteremben nem próbáltál még futni futópadon, akkor semmikép nem költenék rá pénzt.

2020. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Regebben jartam edzoterembe, szoval tudom milyen a futópad, csak sosem tudtam donteni a ketto kozt. Amugy kertes hazban lakom, szoval szomszedot nem fogok zavarni:)
2020. febr. 2. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ár mennyire számít? Csak mert egy normális szobabiciklit már kb. 30 ezertől meg lehet venni, míg futópadnál ez 150ezertől kezdődik.
2020. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szobabicikli. Itt sajnos esélytelen lenne a futópad, baromi hangos, szegény alsó szomszéd kitépné a haját.
2020. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szobabicikli unalmas.
2020. febr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!