Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli vs futópad?

ThisIsMyName kérdése:

Szobabicikli vs futópad?

Figyelt kérdés

A szobabiciklizéssel is lehet fogyni / alakot formálni ? Vagy erre a célra inkább a futópad az alkalmasabb ?


Illetve a futópadot karban kell tartani ? Mert láttam ilyen kenő szilikon olajat.. az feltétlen szükséges ?


2012. ápr. 15. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi sem feltétlen szükséges, de ajánlott karbantartani, ugyanúgy ahogy olajozod a láncot a bringán, cserélsz olajat a kocsiban.

Mindkettő kardio edzés, de a szobabicikli kisebb helyen elfér, veszélytelenebb, mindkettő alkalmas alakformálásra, ha diétázol mellette, de szerintem próbáld ki mindkettőt előtte egy edzőteremben(futni 100kg felett illetve térdproblémákkal fájdalmas is lehet).

2012. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát venni szeretnék csak nem tudom melyiket. Én a szobabiciklire gondoltam, de azt olvastam hogy az alakformálásra nemigen jó, max kalória égetésre. A futás meg köztudott hogy jól fogyaszt és formál.. De majd átgondolom még ezt. :)
2012. ápr. 15. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!