Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás tippeket amitől...

Minseo1998 kérdése:

Fogyókúrás tippeket amitől nem leszek izmosabb?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, zsírból és izomból is, viszont félek, hogy az edzéssel csak azt érem el, hogy izmosabb leszek. És mindenhol csak arról írnak, hogy hogy lehet zsírból fogyni meg izmosodni, stb. De én vékony akarok lenni. És alapból is elég izmos vagyok szóval nem szeretnék még vastagabb lenni. Az étrendem az okés, viszont nem tudom milyen edzést válasszak. Illetve írhattok fogyós tippeket is (mint a zöld tea, rágó, stb)
2020. febr. 3. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az étrended okés, nincs más teendőd.
2020. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha az étrended rendben van, fogyáshoz való és már eleve izmos vagy, akkor nem fogsz a mozgástól tovább izmosodni. Ez csak akkor fordulhat elő, ha teljesen edzetlen tökkezdő vagy minimális izomzattal, főleg ha nem kifejezetten izomépítésre hatékony sportot választasz (de gondolom neked sem az jutott eszedbe, hogy edzőteremben nagy súlyokat kis ismétlésszámmal emelgess).
2020. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy miért akarsz formátlan gebe lenni, azt nem értem, de te dolgod. Ellenben akkor elég diétáznod, esetleg kardió. Attól nem igazán fogsz izmosodni.
2020. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hullahoppozni szoktam kb két órát egy nap. Tudom, hogy nem éget túl sok kalóriát de tudok közben tanulni is míg másféle edzés közben nem :/ ettől nem leszek izmos ugye?
2020. febr. 3. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
nem attól nem leszel
2020. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos hogy nem akarsz izmosodni, mintha néhány hét alatt halálra izmosodnád magad mert mozogsz.
2020. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!