Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tart velem? Fogyokuras...

Ki tart velem? Fogyokuras osszefogas.

Figyelt kérdés

Tamogathatnank egymast, leirhatnank ki hol tart, akar privatban is. En most kezdem. Kereken 70 kg vagyok es 168 cm. Celom 55 kg. Gyogyszerektol hiztam meg es elotte adtam mar le komolyabb sulyt (33kg)-ot, szoval tapasztalatom van mar, ugyanezt a modszert fogom most is hasznalni.


Aki velem tart irja ide meg a kezdosulyat, celjat, korat, nemet, magassagat vagy akar privatban is.


Hajra! :)


2019. nov. 4. 11:54
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Modszert is irjatok le, ez kimaradt.
2019. nov. 4. 11:55
 2/37 anonim ***** válasza:
30%

19 éves lány vagyok.

173cm és 73kg

Nem tudom,hogy híztam meg ennyire,mert nem eszek sokat,de senki se panaszkodik,hogy elhíztam,mert arányosan hízok.

Célsúlyom 52kg,mert régen is annyi voltam.

Csirkemellet,halat,párolt zöldségeket,főtt tojást,zöld teát,barna rizst és ehhez hasonlókat eszek.Pufi rizs meg egyéb "diétás" kenyérpótló ételeket nem fogyasztok.

Minden nap futok minimum 20percet és hozzá felülést,guggolást csinálok.

2019. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondjak nem latni, hogy 56-rol ennyire hiztam, de en latom sajnos. Sok sikert neked! Ha gondolod terj vissza bizonyos idonkozonkent es osztd meg velunk mennyit fogytal mar. :) Johetnek a kommentek meg.
2019. nov. 4. 12:28
 4/37 anonim válasza:
Milyen módszerrel adtál le több mint harminc kilót? :)
2019. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Kiiktattam a kenyeret csak reggelire ettem es este 6 utan nem ettem semmit. Szenhidratot igyekeztem a minimumon tartani. Naponta fel orat mozogtam,de azt sose csaltam el. Igy fel ev alatt fogytam le 33 kg-ot.
2019. nov. 4. 12:55
 6/37 A kérdező kommentje:
6 evig tartottam, most visszajott 14 kilo a gyogyszerektol. De ugy erzem,ha most leadom,ez mar orok lesz. Nagyon eros gyogyszeres kezelest kapok, igy most szigorubbnak kell lennem onmagammal.
2019. nov. 4. 12:56
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem tudom érdekel- e olyan aki extra nagy súlyról indult és onnan döntött az életmódvàltàs mellett. Én 175 cm, 170 kg voltam 8 hónapja, most 143- nàl tartok, a cél 65 kg. Szerintem olyan 3,5 -4 év alatt összejön:) hajrà mindenkinek!

A módszert tekintve LCHF étrend, heti 4x 1 óra mozgàs, havi 1 csalónap. Nekem csak ez működik hosszútàvon, kínlódàs nélkül.

2019. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Persze,hogy erdekel! :) Orulok,hogy itt vagy. Ird majd a fogyasodrol meg. Jo volna,ha nem halna be ez a reszleg.
2019. nov. 4. 15:38
 9/37 anonim ***** válasza:

2-es! En is hasonlo cipoben jarok. 178cm vagyok?, 74kg. Mindenki csak azt hajtogatja, hogy aranyosan hiztam de en csak azt latom, hogy aranyosan nagyobb lett mindenem. Log a karom, hasam van, uszogumim a melltartom alatt, szelesebb csipom, borzaszto. Abban is hasonlitunk, hogy en is vekonyka voltam elotte, 56kg. Akkor mindenki sapitozott, hogy milyen vekony vagyok, de en ugy ereztem jol magam.


Rajottem az elmult ket evben, hogy sajnos nem tudok “magamra huzni” egy dietat, figyelnem kell a sajatos igenyeimre. Igy en most bosegesen reggelizek ( vagy acai bowlt keszitek, ha edesseget kivanok, vagy tojaseteleket varialok, lehet ez tukortojas egy kos avokados toast-tal, rantotta, fott tojas) szoval reggelire is igyekszem egeszsegeset enni, de nem vonom meg magamtol a kimelobb kenyeret. Ebedre igyekszem zoldseget valami kis hallal, hussal, de van, hogy salatat eszek grill zoldseggel mert egyszeruen imadom a zoldsegeket, el is elnek rajtuk :D

A vacsorat mar nem eroltetem, szeretnek 6 utan nem enni. Ha nasizni tamad kedvem, gyumolccsel oldom meg, tudom ez sem a legjobb megoldas a gyumolcscukor miatt, de szerintem jobb, mintha barmi mast ennek. Szoval en inkabb egeszsegesen igyekszem etkezni, varom az eredmenyt, sajnos nagyon lassan latszik meg a valtozas, pedig elotte tenyleg vekony alkatu voltam. Sosem gondoltam, hogy egyszer ilyen problemaval kell kuzdenem, de nagyon ra tudja nyomni az ember napjaira a belyeget.


Egyebkent 25/L vagyok, 178cm es mai nappal 74kg.

2019. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok másfél hónapja fogyokurazok és sportolok. 70 kilorol indultam, most 60 vagyok. Egyelőre 52 kg a cél, aztán majd meglátom mennyire leszek elégedett a tükörkepemmel. Az etrendemben nincs semmi extra csak fehér lisztes és cukros dolgokat nem eszek, meg persze kevesebbet. Sport YouTube videók alapján, mikor mihez van kedvem. Nem egyszerű ez, kemény feladat, de kitartást és sok sikert mindenkinek. :) 22/l
2019. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!