Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Cerbona müzliszelet szemét...

A Cerbona müzliszelet szemét kajának minosül?

Figyelt kérdés
Hétköznapokon mindig eszek 1-et tízóraira, ez szemét kajának számít?

2020. febr. 6. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sem, de rengeteg benne a (fölösleges) cukor.
2020. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Diétában, ha nem a "csokik és egyéb csalókaják" kategória tagjaként eszed, akkor inkább valami mást válassz, mivel gyors felszívódású szénhidrát, leginkább cukor, így hamar éhes lesz utána az ember.
2020. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Rengeteg finomított cukor van benne. Havi 1-2 Csalónapra oké, ha szereti valaki, amúgy kerülendő.
2020. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Süthetsz magadnak otthon, nem bonyolult, és hozzáadott cukor nincs is benne!


[link]

2020. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Hát szerintem nem szemét, de fogyni biztos nem fogsz tőle, mert a fele cukor. Én is csináltam inkább házi müzliszeletet, próbáld ki. Több napig eláll,édesítőszerrel is csinálhatod.

De az aszalt gyümölcsök is tele vannak cukorral amúgy.

2020. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak annyira szemét, mint a legtöbb cukros édesség, diétába abszolút nem fér bele.
2020. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
64%

Nincs semmi gond azzal ha tízóraira eszel egyet. Csak figyelj oda arra, hogy mit eszel mellé. Nekem a napi öt étkezés jött be és az hogy odafigyeltem a mennyiségre. Nekem is voltak olyan napjaim mikor éppen a suliban a szünetben csak arra volt időm, hogy gyorsan megegyek egy müzlit.

A fontos az, hogy változatosan étkezz naponta többször és hogy mozogj valamennyit és nem lesz gond.

2020. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Heti 4 edzesem van, szoval a mozgassal nem lesz gond. Viszont ha tenyleg nem ajanlott dieta alatt fogyasztani, akkor inkabb eszek helyette megegy almat😅
2020. febr. 6. 22:11
 10/10 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nagyon jó termékek megbízható alapanyagokkal dolgoznak ! Nincs telerakva cukorral meg édesítőszerrel ahogy irják fentebb !
febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!