Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik otthon tornáznak, aerobic...

Akik otthon tornáznak, aerobic-znak, mi a titkotok, hogy nem unjátok? Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen én mindent megunok hamar!!!!!Nem tudom, hogy hogyan tudnám szeretni is. Ti hogyan csináljátok?
2010. júl. 23. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Zenét hallgatok közben

2. Arra gondolok, hogy milyen csini leszek, ha nem adom fel :D

3. Arra gondolok, hogy ha nem csinálom meg, akkor úgyis bűntudatom lesz, amiért ilyen gyenge vagyok :D

4. Igyekszem olyat csinálni, amihez kedvem van. Pl. biciklizni imádok, ezért legtöbbször bringázok otthon, vagy kint a szabadban, attól függ milyenek az időjárási viszonyok. Ha erősítek, akkor is olyan gyakorlatokat csinálok, amikhez van egy kis kedvem. Ha nagyon utálok egy gyakorlatot, akkor azt kihagyom és csinálok helyette mást.

2010. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is unom, már van vagy 40 dvd-m pedig. A zumba még a legjobb, de már azt is unom. Tavaly beíratkoztunk társastáncra, idén meg elkezdtünk futni egy kukoricás mellett, cél elérni az erdőt. :) Előtte úszni jártunk. Lehet, hogy kipróbálom még a futva fotózást majd. Szóval valamit mindig ki kell találni, és nagyon várom az új torna dvd-ket, mert amúgy tényleg nagyon unalmas az élet.
2010. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem..köszike, én minden nap bűntudattal fekszem le, de akkor is annyira unok tornázni. De ma neki kell fogjak valahogy...Valami jó kis zenével!
2010. júl. 23. 09:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Jah én is amúgy a zumbába vetem minden reményemet..kiváncsi vagyok aztán..:)
2010. júl. 23. 09:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Én pl nem szeretem Rubint Rékát, de a Napi 20p önmagadért videói nagyon jók, legfőképp a zene miatt:)Ha jó a zene, akkor szinte bármilyen gyakorlathoz van kedvem, az idő is csak repül...:) De a Tatarek Rezsi videóin nagyon falusi a zene, a faszi pedig annál inkább jófej, vicces, azt meg azért szeretem:)
2010. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jjaj én egyszer neki fogtam Rékának, de halálra untam a gyakorlatait..
2010. júl. 23. 10:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Olyan sportot kéne csinálnod, ami felpörget! Én aerobicra járok, és hihetetlenül felpörgünk minden alkalommal! ha két nap kimarad, már bizsergek utána! Olyan sport lenne jó neked, ami endorfint szabadít fel, tehát az aerob mozgásfajták, és azok is társasasan! Sajna Réka gyakorlatai, meg a formáló gyakorlatok nem jók erre (másmint jók, csak nem aerobok).

A társaság a zene és a lendület fogja adni az érzést, hogy csinálni akarod, és hiányzik, és beindulsz :)

Otthon ez annyira nem intenzív, de a saját, jól kiválogatott kedvenc zenék sokat tehetnek az ügy érdekében.

2010. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szia én napi két órát szoktam hullahoppozni, miközben nézem a tévét, két nap alatt eltünt a hasamról 3 centi...:):)
2010. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Napi 2 órát??Huuu hát ügyes vagy!
2010. júl. 23. 11:46
 10/14 anonim ***** válasza:
én zumbázok négy videót felváltva napi 40-60 percet és általában délután amikor kezd lehülni a levegő felhangosítom és máris kezdődik általában az első 20 perc ami nehezebben megy de arra gondolok hogy eddig is már milyen sokat sikerült változnom nem adhatom fel és sikerül:)
2010. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!