Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy 49...

Miért lehet az, hogy 49 kilóval már kiálló hasam van?

Figyelt kérdés

165 cm/49 kg, ami csak a számokat tekintve még a vékony kategóriába kéne, hogy essen. Viszont mióta nem 46 kg vagyok (2 év alatt híztam hozzá ezt a pár plusz kg-t), nagyon megnōttek a combjaim, fenekem, de sajnos a hasam is.

Valami ötlet, hogy mitôl lehet pár kg-tól ez a 'drasztikus' vâltozás a tesetemen?


2020. febr. 15. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy testkép zavarod van, és nem azt látod a tükörben, ami a valóság.
2020. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
26%
Kevesebb alkohol és lemegy a puffadás.
2020. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ennyi kilóval egyszerűen nem nagyon vannak izmaid. Ha gyenge a hasizmkd, akkor mindentől ki fog türemkedni. Enyhe puffadás, evés például. Persze, sok izom mellett is látszik egy picit, de kevésbé, főleg, ha amúgy alig van rajtad zsír.

A másik, ami lehet, valószínűleg alma alkatod van (a leírás alapján), vagyis egyből hasra hízol.

Ne diétázz, hanem inkább tornázz legalább otthon valamit, de ne csak hasra, hanem mindenhová, hogy arányos legyél.

2020. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Dehogy nőtt meg, anorexia!
2020. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Csontra fogytál: ami hús, és kijjebb áll a csontból, azt már kövérségnek látod. Meg is halhatsz ettől.
2020. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
A rosszultápláltságtól haldokló afrikai gyerekeknek is kiáll a hasuk.
2020. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajtad izom.
2020. febr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andi80018 ***** válasza:
100%
Attól, hogy vékony vagy, még nem biztos, hogy arányos! Egy vékony embernek is kell normális étrend, és sport, izomtömeg növelés! Egyáltalán nem meglepő, ami történt veled:-)
2020. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én lean bulkinggal közel másfél év alatt szedtem fel +10-12 kilót, és én kicombosodtam, jött egy kis úszógumi is. Az a +3 kiló lófütyi.. :D
2020. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!