Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hétig koplaltam, most...

Egy hétig koplaltam, most hogyan kajáljak, hogy folytatódjon a fogyás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem toom én is igy vagyok vele és félek hogy ah eszek akkor 2 szereset hizok.szoval tovább koplalok.
2010. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
elsö vagyok.. még annyi hogy ez egy ördögi kör.
2010. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Mostmár tökmindegy mit eszel úgyis visszahízod. Nem koplalni kellett volna hülye módjára, hanem megtervezett diétát folytatni...
2010. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elsőnek: szerintem ne folytasd, mert elfogysz. :) Másodiknak: azért nem ettem, mert annyira be volt gyulladva a torkom, hogy még a víz lenyelése is iszonyatosan fájt, így inkább nem ettem, de mivel amúgy is dagi vagyok, ez jól jött.

Ha valakinek van értelmes ötlete, azért megköszönném.

2010. júl. 23. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Talán egy hét még nem a világ vége. Próbálj meg csak és kizárólag egészséges ételeket enni, és abból nagyon lassan, fokozatosan többet. Csináld azt, hogy emeled a napi kalóriabeviteled mondjuk 100 kalóriával, és ezt tartod pár napig, talán egy hétig. Aztán újabb 100 kalóriával emelsz, és így tovább, addig, amíg el nem jutsz egy normális szintre. Nem tudom, hogy sportolsz-e. Ha nem, kezdd el, ha igen, akkor folytasd tovább, és ha úgy látod, hogy kezdenek felszaladni a kilók, akkor sportolj picit többet. Nem kell drasztikusan megemelned a mennyiséget, csak egy ici-picit. Így talán sikerülni fog.


Egyébként mennyire koplaltál?

2010. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csak apránként egyél egy kicsit többet...mondjuk reggelire ha ettél egy szelet kenyeret mondjuk egy szalámival, akkor most egyél belőle kettőt..de csak nagyon apró változásokat tegyél bele az étrendedbe..és egy hónapig legalább engedd vissza fokozatosan a kaját..és minden nap kéne mozognod, legalább 40 percet..mondjuk 40 perc séta...és így is vissza fog jönni valamennyi, de nem a triplája..meg duplája se...és ezek után kezdj el egészségesen enni, és akkor le is fogsz fogyni, nem egyik napról a másikra, de szép lassan..szóval hajrá
2010. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
és lehetőleg ne csokival meg hasonlókkal növeld az adagjaidat, hanem lehetőleg fehérjével, zöldségekkel, gyümölcsökkel..szénhidráttal sztem ne növelj
2010. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Az első pár napban próbáltam legalább levest enni, meg ami pépes, de aztán már nem kívántam a kaját, gondolom a meleg miatt sem.

2010. júl. 23. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek :S Ez egy ördögi kör. Szinte lehetetlen kiszállni belőle. Mert koplalás után ha visszahízol, azt újból koplalás követi, mivel akkor már úgyis ment, miért ne csinálhatnám újból? Aztán az ember évekig koplalhat, míg egyszer csak a korházi ágyon találja magát. Mondjuk ez a Te esetedben más, ha nem "önszántadból" nem ettél. De ez így van egyébként... Tapasztalat :S
2010. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem is az a baj hogy visszajön hanem az hogy zsírként jön vissza. én is koplaltam anno (nem akarattal, nem tudtam enni elég sokáig) fogytam elég sokat. aztán elkezdtem enni normálisan. a súlyom marad annyi amennyire lefogytam viszont a testem átváltozott :S sokkal puhább lett. mivel az izmaimat elfogytam a koplalással,ezért mikor elkezdtem enni főként zsírba ment. a súlyom marad amennyi volt. tehát lehet hogy elkezdessz enni és örülsz mint majom a farkának, hogy a súlyod ugyan annyi marad (azt hiszed nem híztál) de a tested összetétele megváltozik. de gondolom ezt nem hiszed el. na mindegy. én jól elcsesztem a testem ezzel és csak nagyon sok és kemény sporttal (és normális tápláló étreddel) tudtam visszatérni a rendes állapothoz. tehát a fogyáshoz enni kell és sportolni.
2010. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!