Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 78cm derékbőség?

78cm derékbőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves làny vagyok, 174 cm és 67 kg, viszonylag izmos. Ma lemértem, és a derekam 78cm(!!!)

Szerintetek ez mennyire sok? Meglepődtem mert nem látom olyan vastagnak a derekam.



2020. febr. 19. 17:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Fuh, most megnyugtattatok:) Köszönöm 🥰
2020. febr. 20. 05:13
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem sok, teljesen jó alakod van, te is tudod, jó a súlyod is, hol itt a gond? Sehol. Nem kell annyit méricskélni magadat, mással kell foglalkozni.
2020. febr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

"A köldököd vonalanál vagy kicsit alatta kell, ahol a lekisebb a körfogata."


Az ember dereka kb. 5cm-rel van a köldöke felett.


Kérdező, teljesen normális a derékméreted, egyszerűen magas vagy és az alkatod sem botsáska. Nyilván nem a sok zsírtól ekkora, izom és belsőszervek miatt sem tudnád nagyon keskenyebbé tenni.


Aki sokallja, az mérje le centin vagy fonalon, alakítsa oválissá, hogy vizualizálni tudja, hogy egy 174 centis lányon hogyan nézne ki. Meg fogtok lepődni, mennyire nem nagy.

2020. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is 174 cm vagyok, 68 kg, és nekem 80 cm. Elvileg 80 cm fölött már nagyobb az inzulinrezisztencia, cukorbetegség stb. kockázata, mert hasi elhízásra utal. Gyakorlatilag viszont nagyon sokat mozgok, nem eszem olyasmit, ami ezen betegségek szempontjából kockázati tényező lenne, és főleg a combomra hízom, nem a hasamra. Mégis ennyi, épp a határon vagyok.


Nekem az a feltételezésem, hogy vagy nagyon puffadós alkat vagyok, tehát egyszerűen mindig fel vagyok egy kicsit puffadva, és azért ennyi. Vagy amiatt van, hogy gyengék a hasizmaim, különösen a haránt hasizom (de ez más okból is probléma, szóval igyekszem javítani rajta).

2020. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem sok.

Az én derekam 74, csípőm 106 cm. (184 cm 72-73 kg)

2020. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%

Le leszek hurrogva meg százalékolva de én meg merném kockáztatni, hogy sok. Nem az arányokkal van a baj, hanem hogy valószínűleg sok a zsír.


Én férfi vagyok, sportolok, van rajtam izom, és 72cm a derekam, és nem vagyok igazán szálkás.


Ha valóban izmos lennél ekkora súllyal és magassággal egy szélesebb genetikájú derékkal is jóval jóval kevesebb értéket kéne kapni. Nem mondom, hogy egészségtelen, vagy gond lenne vele, sok férfinak biztosan vonzó vagy, és ha te elégedett vagy akkor ne is változtass, de magára a kérdésre válaszolva ez az érték mindenképp a lerakódott zsír miatt van, és hogy sok-e? Számomra igen, másnak nem, de a te véleményed, és esetleg a párod véleménye számít csak.

2020. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!