Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdtem a diétát és a...

Ma kezdtem a diétát és a sportot, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Első nap lemértem magam , hogy a végeredménynél lássam hány cm faragtam le és ezek az eredmények születtek.

Így diéta első napján szerintetek milyenek az arányaim?

Derék 72 cm

Csípő 84 cm

mell 84 cm

Bal comb 58 nm

Jobb comb 57 cm

Egyébként körülbelül 12 kg felesleges lehet rajtam.



2020. febr. 20. 19:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nő vagyok,ha ez fontos.
2020. febr. 20. 19:59
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek milyen az alkatom,eddig abban a hitben éltem,hogy körte,de mostmár nemtudom.
2020. febr. 20. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az alkatod téglalap/oszlop.
2020. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Uhh..ettől féltem, persze , hogy a legszarabb alkat az enyém ☹️.

Van amivel lehet rajta javitani,hogy esetleg nagyobb legyen a csípő derék kontrasztom?

2020. febr. 20. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Az alapvető testalkaton nem lehet vàltoztatni. Max valamennyit formàlni. De egy téglalap/ oszlop vagy alma alkat pl sose lesz homokóra. Ahogy egy körte/ homokóra alkatnak se lesz soha keskeny csípője.


Szélsőséges példa: olvastam olyanról, hogy van aki pl kivetet pàr bordàt, hogy vékonyabb dereka legyen.

2020. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nincs semmi, ami az alkatodat/arányaidat megváltoztatná. Az öltözködéssel tudsz csak módosítani rajta.
2020. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha úgy érzed, hogy hájas a hasad es inkabb oldaról szeles, akkor a fogyással, zsírvesztéssel javulni fognak az aranyaid. Ha pedig elölről egyenesbek látod magad, akkor bele kell törődni. Milyen magas es hany kg vagy?
2020. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jó helyen mérted a csípőd, akkor tényleg oszlop vagy, amin nem tudsz változtatni, öltözködési tippeket keress a neten.
2020. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van rajtad 12 kg felesleg. Ha fiatal lány vagy (18 alatt), a csípő- és mellbőséged még nőhet. A derékbőségedet befolyásolhatja, mennyi kaja és folyadék van a beleidben (ezért érdemes reggel mérni). A combjaid mérete pont jó. Kíváncsi lennék az adataidra (súly, magasság, életkor, nem).
2020. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magasságod, súlyod?

Mit diétázol, mit mozogsz?

2020. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!