Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők fogyásnál megváltozott a...

Nők fogyásnál megváltozott a melletek?

Figyelt kérdés
Kb 10-12 kilo fogyas van tervben 23 eves vagyok de nagyon felek hogy csúnya lógós lesz utána, sose akartam mű mellett illetve elég drága is. Mik a tapasztalatok? Dieta melleti sportolas segit hogy feszes maradjon?
2020. febr. 25. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne koplalj és akkor nem fog megereszkedni.

Csak szép lassan.

Legfeljebb kisebb lesz ha olyan a tested, ezt neked kell kitapasztalni

2020. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Még a legelső fogyàsomnàl 15 évesen (-25kg/8 hónap) megereszkedett, csúnya lett.

Azóta többször jojózott a súlyom. Az màr nem osztott szorzott kb semmit. Sokàig nem talàltam meg azt az étrendet/ módszert, ami nekem jó , egêszen 1 évvel ezelőttig. Akkor igen, így életmódot vàltottam. Sokat fogytam és még több van hàtra.

Nem idegeskedek màr hogy emiatt a fogyàs miatt milyen lesz, az én melleimnek màr rég mindegy. Fogyàs utàn majd megcsinàltatom, és- a hasamat is, de szilikont nem akarok. Meg talàn felkart és a belső combjaimat is, majd meglàtom...

2020. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Lefogytam szebb lett. Ilyen szép még sose volt. Végre mell formájú, és nem "tőgy". De utáltam!
2020. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Utolsó te sportoltal mellette?mennyit fogytal?
2020. febr. 25. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Sportoltam sokat, mellizomra is edzettem. 24 kilót fogytam, de nekem mondjuk nagyon jó állagú a bőröm. Ez szerencse, ha már hízékony vagyok. Már majdnem akkora mellem volt, mint Somának. Szörnyű.
2020. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
A te korodban ennyi fogyással semmi bajod nem lesz, csak ne kezdj eszement éhezésbe, lassan kell fogyni; arra viszont készülj, hogy kisebb lesz.
2020. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, csak kisebbek lesznek. Nekem kb. 15 kg fogyás végére 1 mérettel lettek kisebbek, pont ugyanaz a méretem, mint mielőtt meghíztam, és nem lógnak, bár nem is hű de feszesek. De nekem sosem voltak nagy melleim, és nem is vagyok fiatal.
2020. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Érdekes volna, ha nem így lenne. Keress már rá arra, hogy a női mell miből is áll; azon felül, hogy azt képzeled, hogy a nőiség (nőiesség) egyenlő a mellek nagyságával, formájával.


Egyébként vannak olyan gyakrolatok, amik segítenek a feszességben. És ha már olyan nagyon oda vagy a nagyság miatt, vannak olyan melltartók, amik nagyobbá varázsolják a semmit is és tartják a lottyadtat is.


"Nincs ronda nő, csak nem ittam eleget." (VIII. Henrik, Carry on Henry)

2020. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy azt gondolom hogy a nőiesség a mellek nagyságától függ?A kérdésemben szó sem volt a méretről:) És szerintem nem nagy bűn ha 23 évesen (vagy akarmelyik nő bármilyen korban) jól akarja érezni magát a bőrében.

De gratulálok a válaszodhoz,illetve az értelmes idézetedhez,de gondolom te így állsz akkor a nőkhöz.

2020. márc. 1. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még régebben 20 kilót fogytam,kicsit kisebb lett,de a formája nem változott,nem ereszkedett meg. Igaz nálam ez a 20 kiló 10 hónap alatt ment le.
2020. ápr. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!