Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki aki 60 kg alatt van le...

Valaki aki 60 kg alatt van le tudná nekem írni azt hogy egy nap mit és mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Mert én veszek egy nagy levegőt és hízok 10 kg-t.😒

2020. márc. 1. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A magasság nem is számít? 150cm-es lány 60kg-al túlsúlyos, de 175cm még akár modell alkat is.
2020. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De számít,itt a baj kövér vagyok és alacsony is.
2020. márc. 1. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Èn ugyan 60 kg vagyok, de legalább 10 kg túlsúlyom van, mert csak 150 cm vagyok.

Másrészt olyan nincs, hogy a levegötöl hízol!

A legokosabb lenne, ha két hétig MINDENT leírnál potnsoan lemérve, mit eszel és iszol, de a fél pohár üdítö, i pohár kávét 3 kanál cukorral, a gyerek által otthagyott 3-4 falat ezt-azt is felírva, a pörköltben lévö fél dl olaj, stb.

Ha ezeket tényleg becsületesen felírkálod (nem pedig, hogy az csak egy falat volt, nem számít), akkor elöször rá fogsz jönni, mennyivel több kalóriát eszel, mint gondoltad, másrészt ki tudod találni, mik azok az apróságok, amiktöl hízol, és az garantáltan nem a elvegö vagy a hideg víz lesz.

2020. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én 168/60 kiló vagyok. Elég összevissza táplálkozom úgyhogy nem hiszem hogy utánoznod kéne. De azért leírom ha.már kérdezted.Minden nap mondjuk mást eszek de tegnapit leírom.

Reggelire két szelet piritóst,ebédre spenótot és csak úgy napközben egy kakaóscsigát és egy db gumicukrot,vacsorára csak teát ittam.

2020. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

52-55 kg között ingadozom és kb ezeket eszem leggyakrabban:


-reggeli: zabkása/túró joghurttal és gyümölcsökkel/vajas croissant


Tízórai: 1 gyümölcs vagy pohár gyümölcslé


Ebéd: az előző napi vacsora maradéka. Sokszor eszem: rántott sajt, párolt zöldséggel, tk tészta paradicsomos mexikói mártással, rántott hal zöldségekkel.


Vacsora: ebédhez hasonló.


Hetente egyszer tuti eszek pizzát is mert imádom, ilyenkor egyik fele este másik fele a másnapi ebéd. Néha délután egy-két kocka csokit is bedobok.


Heti kétszer minimum mozgok, de leginkább heti 3szor. Vizet, teát édesítővel és kávét iszok napközben. Cukros üdítőt nem..


Ezek az átlag hétköznapok.

2020. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mai kajam:

Reggeli: tejeskave (ami igazabol feherje 18g feherjet tartalmaz)

Tizorai: zsirszegeny turo, edesito, citromleve osszekavarva plusz pici fahej

Ebed: 2 kisebb tenyernyi csirkemell, hozza uborka, paradicsom, porehagyma, cukkini (megparoltam) zsirszegeny naturjoghurba tettem foghagymat so bors es leontottem

Uzsi: feherje szelet (15 g feherje)

Vacsora: leves (szinten 18 g feherje)

Ha ramirsz elmondom milyen fajta dietat kovetek! ☺️

2020. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mert én veszek egy nagy levegőt és hízok 10 kg-t.😒"

Baromság!!!!! De ha ezt táplálod be az agyadba, akkor ez is fog valóra válni. Akkor már inkább ne is vegyél levegőt!


159 centihez 47 kg vagyok.


Reggeli: sonka/szalámi/májkrém/tojásrántotta olyan kenyérrel, amit párom készít

2020. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Folytatás, bocsi, hamarabb lett elküldve. :(


Reggeli: mindig csavarok ki, narancsot, citromot, kivit, reszelek bele gyömbért, ez a reggeli innivalóm


Ebéd: saját készítésű főtt étel


Uzsonna: péksüti, gyümölcs, vagy szendvics, vagy magvak


Vacsi: főtt kaja, vagy pirítós, vagy tészta


Szeretek mozogni, nasit keveset eszek.

2020. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

163cm/50 kg

Ez a mai napom:

Reggeli:műzli tejjel,kávé

Ebéd:hús(csirke) köret nélkül

Vacsora:(még nem ettem meg) omlett 2 tojásból

2020. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én napi három vagy négy szendvicset eszek,(egyenként 50g teljes kiőrlésű kenyérből,1szelet Csirkemell sonkával meg 20 g sovány sajttal,vagy néha csak 20 g humusszal) ,továbbá szoktam 2-3 szem kekszet enni (jóreggelt kekszet),illetve van hogy késő este lefekvés előtt vacsizok a párommal (amit simán kihagynék,de a párom szeret etetni...) Ez van hogy 1-2 szelet pizza,van hogy valamilyen tészta,vagy sültkrumpli halrudakkal (max 4) vagy rántott csirkemell borsóval vagy spenóttal,vagy tonhalsali... soknak hangzik,de amúgy egy bevásárlóközpontban dolgozom és egész nap talpon vagyok meg nehéz dobozokat cipelek...170 cm/57 kg vagyok.
2020. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!