Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasznalta mar valaki a Regenor...

Hasznalta mar valaki a Regenort? Ha igen fogyott tole, es nem jott utanna vissza a leadott kilo?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Elarulom neked a titkot de ne mondd el senkinek. (Dieta+edzes) nincs csoda bogyo, ital ☺️ Azt gondolod ha nem valtoztatsz semmit csak iszod vagy eszed ezeket a semmitnemero szrokat akkor elered a sulyod es megis tartod? Ebredj fel.
2020. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Annál a mellékelt diéta miatt fogynak, mivel elég szigorú; s vissza is híznak, amikor abbahagyják a speciális étrendet.
2020. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasznàltam és fogytam tőle,de ha abbahagytam mindig lassan visszajöttek a leadott kilók.
2020. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az valami méregzelenítő cucc ami mellett csomó mindent nem lehet enni - ez utóbbi miatt fogynak az emberek
2020. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

@kérdező

A Regenor nem egy fogyókúrás szer. Annyit csinál, hogy rendbe rakja többek között az epeműködést. A fogyás csak egy mellékhatás.

A hozzá tartozó diéta igen szigorú, viszont nem feltétlenül attól következik be a fogyás.

Igaz, hogy nem lehet cukrot fogyasztani, viszont olajat, ecetet, tejtermékeket, gyümölcsöt sem.

Minden másból annyit lehet zabálni, amennyit csak akar az ember.


De nem is ez a lényeg. A kúra általában 4 hónapig tart, ezalatt akarva-akaratlanul is életmódot vált az ember. Rá fog jönni, hogy a kóla és csipszen túl is van élet és hogy éhezés nélkül is el lehet érni a kíván súlyt.

A legtöbb ember, akik komolyan végigcsinálják ezt a kúrát időközben áttérnek erre az életmódra és így a plusz kilók sem jönnek vissza többet soha.


Csodára várni nem érdemes. Tudtommal nem létezik olyan fogyókúra aminek a végeztével ugyanolyan hedonista életet lehet élni, mint előtte és mégsem hízik vissza az ember. Olyan "kúrát" kell választani, amit élete végéig lehet tartani. A Regenor kúra az egyik ilyen (a kúra végeztével nagyrészt megmarad az étrend). Ha találsz olyat, ami neked jobban megfelel, ami kényelmesebb és életed végéig tudod tartani, akkor válaszd inkább azt.


Azt tudnám javasolni, hogy keress olyan embereket, akik már maguk is végigcsináltak egy kúrát és nem híztak vissza. Beszélgess velük, nézd meg, hogy neked menne-e az a módszer (rengetegen vannak).

2020. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nézz rá Lagzi Lajosunkra és láthatod, milyen "filigrán" lett tőle...
2020. márc. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1 hónap alatt 7 kg-ot híztam tőle.
2020. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!