Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Honapok ota (kb 4 honap) odafigyelek a kaloria bevitelre, ez nalam annyit tesz hogy magara a kja minosegere nem csak a kaloriat szamolom. Egy napom 1200-1500 kaloriat tett ki.

Volt mikor annyit se, de az elvetve es akkor viszont ertekesebb kajakatnis fogyasztottam... vagy tartalmasabb...

De meg nem hogy fogynek.. en azt veszem eszre a tukorbe h meg hizok es foleg hasra!

Mozogni nem mozogtam, holnap fogok kezdeni a konditeremben kardiora meg erositesre, de ez engem megis zavar h ennyi kaloria bevitel mellett h lehet az h meg inkabb hizok es foleg hasra!

Koszi a valaszokat.


Alap dolgokkal tisztaban vagyok h fontos a mozgas meg nem mindegy mit eszel de en nem egeszsegesebb akarok lenni hanem fogyni 4-5 kilot 😂

23 vagyok verkepem tokeletes.


2020. márc. 1. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Anyagcserem is rendben, naponta akar ketszer is megyek wcre

Egy atlag napom:

Alban kelttesztas virslis

1 uveg classic bomba energiaital

Vitaminok omega3, spirulina, c vitamin

Keves fott ebed ez valtozo ami van menuben, sokszor rossz es csak a hust eszem ki belole pl de ha jo akkor is egy kevesebb adagot eszek csak masodikat levest nem pl brassoi nem sult hnem tort krumplival

Topjoy udito uveges kb 2dl

Vacsorara pedig vagy sult hust keszitek zsirral sutve koret nelkul eszem vagy raalltam ezekre a zacskos teszta levesekre pl maggi( az kisebb adag mint a smackie)

Inni probalok vizet inni elegendot de sokszor coca cola zerot kortyolok el 0.5-1litert...

Ket naponta egy banant vagy almat eszek



Tudom h a leheto legszarabb az etrendem de kaloriaban ez megis megall 1200 kcal kb.

2020. márc. 1. 20:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 4 hónap alatt nem értél el eredményt (és egyáltalán van miből fogynod), akkor itt az idő elgondolkodni azon, hogy talán nem kellene energiaitalt, üdítőt, zacskós levest és ezekhez hasonló felesleges dolgokat enned/innod.

Kipróbálhatnád, hogy 1-2 hétig hanyagolod ezeket, egyél helyettük hasznosabb ételeket. Számold a makrókat is, ne csak a kalóriákat, a fehérje ne legyen túl kevés. Aztán majd írj, mi lett az eredmény.

Az egészség és a hízás gyakran összefügg, a te példádon is látszik.

2020. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az albán péksütit is hanyagold (tele van cukorral, meg ki tudja mivel), ehetnél helyette pl. virslit vagy tojást zöldségekkel.
2020. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad mi a probléma. A minőség sokkal fontosabb, mint a mennyiség( összkalória)

Ezen kívül az emésztés( hànyszor mész wcre), nem összekeverendő az anyagcserével.

Ha a puszta fogyàs helyett az egészségesebb étrendre koncentràlnàl, màr lefogyhattàl volna 4-5 kilót.

2020. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

Igen sajnos ezeket a silany kajat reszesitem elonyben, de probalok valtoztatni, mai nap mar elmegyek edzeni is😂

Energiaitalrol nem tudok meg oszinten nem is akarok leallni.


A leveseket meg ezeket hanyagolom.


Vettem steviat tegnap, meg egy baratnom tanacsolta hogy a feherlisztes dolgokat hanyagoljam akar rantott husnal is, zab vagy kukorica liszt meg teljes kiorlesu panirral vagy zabpehely panirral ha rantom

Igazabol kezdetnek az is elonyos lehet mar ha a cukrot minimalizalom meg a feher lisztes cuccokat?


Sutesnel a zsir maradhat? ( sosem hasznalok etolajat sem kokuszolajat)

Ja meg korabban edzes melle ittam a feherjeket etkezest helyettesitve es nem testepites celjabol na meg en azokat is imadom nagyon izlenek 😂

2,8-as tejjel ihatom vagy arra is mas tej alternativa kell?

Vizzel nem szeretem


Koszi a valaszokat!

2020. márc. 3. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:

A húsokat lehet sütve/párolva is elkészíteni. Én is zsírt használok sütéshez (vagy kókuszzsírt), az én étrendembe belefér. A kukoricaliszt nem jobb, mint a sima, akkor már inkább zabpehely.

A fehérjéhez a 2,8-as tej szerintem jó.

Ha így se indul be a fogyás 1-2 hét alatt, gondold át az energiaitalt (igyál inkább kávét).

2020. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom sokat segitett az amit leirtatok :)


Ui az edes krumpli kaloria szegenyebb vagy csak “egeszsegesebb”?


Kifogasok hegye de nem szeretem a kavet se a cappuchinot se semmi ilyet😂

2020. márc. 3. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Az édesburgonya egészségesebb, mint a sima.

[link]

2020. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!