Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje híztam egy kicsit, mert depis lettem és csokit zabáltam mindennap , plusz nem volt lehetőségem sportolni menni (annó rendszeresen sportoltam, de történtek dolgok, ami miatt most nem tudok) viszont a suliban van lehetőségem mindennap spinning biciklizni az órák után. Szerintetek ha minden hétköznap spinningezek 1 órát, és úgy étkezek, hogy : reggelire és vacsira szendvicset eszek, ebédre pedig rendes kaját, csak kisebb adagot, akkor fogyhatok még? Kb így fogytam nemrég 6 kilót, csak sport nélkül. Persze ezek mellett eszek gyümiket is. Tudnátok esetleg még tanácsokat adni? 60 kg a cél.
2020. márc. 3. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
60 kg a cel, de milyen magassaghoz?
2020. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
171 cm vagyok
2020. márc. 3. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyi most a súlyod? Hány éves vagy?

Két szendvics és mondjuk a menzás ebédből kevesebb (ami lehet akár grízes tészta vagy krumplifőzelék is) nem biztos hogy jó lesz. Nem fogsz tudni elég tápanyagot (pl. fehérjét) bevinni, és jó eséllyel éhes leszel egész nap. A vacsorád ne szendvics legyen, hanem valami olyan étel, amiben sok fehérje van, plusz zöldségek is.

A mozgás hasznos, de egyrészt nem kell minden nap, inkább kétnaponta, hogy az izmaid tudjanak regenerálódni. Másrészt, ha nem vagy hozzászokva ennyi mozgáshoz, ne erőltesd magad túl, jobb a fokozatosság.

2020. márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!