Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kis penzem es arra...

Van egy kis penzem es arra gyujtottem hogy szobabiciklit veszek. Megvegyem vagy ne? Esetleg mast kellene vegyek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De itt latom sok kerdes valaszaban hogy a szobabiciklitol erosodni, izmosodni vagyis vastagodni lehet.Nekem pedig fogyni kellene. Tehat a legjobb ha nem veszem meg, igaz? De valamit ugyis kell vegyek, csak fogalmam sincs hogy mit. 3 millio lejem van (ami kb 95 euro) es mit tudnek, mien gepet venni ami fogyaszt es nem ojan nagy darab hogy egy konditerembe menjen. Sajna nem tudom.Koszi a valaszokat cupp :*
2008. nov. 21. 15:39
 1/8 yuda ***** válasza:
100%

na-ilyet nem hallottam,hogy vastagodni lehetne tőle-de végül is lehet ilyen szélsőséges eset?! fogyni azt igen-inkább!


jó tanács! sok ismerősöm esett már abba a tévhitbe,hogy ha sportol,akkor lefogy-el kell keserítselek a tapasztalataimmal: kivétel nélkül mindenki hízott-magyarázat a következő: ha mozog az ember éhesebb lesz,többet eszik,illetve a szervezet is többet épít be.érted?


ez a gond!


megoldás az lenne,hogy diéta + mozgás,de ez már annyira rózsás,hogy azért hihetetlen-így még nehezebb....most nem azt mondom,hogy hihetetlen erőfeszítéssel nem megy,de nagyon kemény odaszánás kell hozzá-nagyon ritka az ilyen ember.komolyan! legtöbben túlbecsülik magukat és nem tartanak ki-rosszabb lesz,mint volt.


mégis,mert ha már beírtam legyen értelme: nagyon kis lépésekben,valami általános,minden izmot átmozgató-inkább kondícionáló mozgást végezz,nem csupán egy izomcsoportot célozva----jó pl.az aerobik,vagy tornászás,de a bicaj is kiváló-mert az a lényeg,hogy olyan mozgást végezz,ami sok kicsi ,gyors----tehát újra: kicsi + gyors---ez égeti a zsírt!--és mellette ne egyél többet--- egyébként a kaja fogja eldönteni,hogy fogyni fogsz e -a mozgás csak másodlagos...vagy még eszembe jutott így a végén-van egy szintén otthoni síelő gép, egyszerű felépítés,lehet így eszedbe jut-az is átmozgat szinte minden izmot.

2008. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél! Vidd el az enyémet, akár ingyen is!! :)) Megbántam, hogy megvettem, csak a port fogja!
2008. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van és nem bántam meg, hogy vettem. Csak okosan kell használni. Ha fogyni akarsz, akkor minimum 45-50 percet tekerj rajta alacsony fordulatszámon hetente legalább 4-szer. Igy nem lesz nagy feneked és vastag combod. Amúgy nézd meg a bicikli versenyzőket. Melyiknek van vastag combja és nagy feneke?

Én olvasni szoktam közben, mert különben eléggé unalmas.

2008. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
En tevenezes kozben tekerek,de neha honapokig ra se ulok.Akinel a port fogja az nem eleg ambicios egyszoval lusta.
2008. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi:)) De legalább csinos vagyok a sok portörléstől :)) És Te, aki hónapokig rá se ülsz, nem vagy lusta?
2008. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hasznalja a ferjem ,a gyerekem,ugyhogy nem szall ra a por.
2008. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÉN A TAPOSÓGÉPET AJÁNLOM
2008. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem meg normális cangát
2008. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!