Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt esetleg valaki aki...

Van itt esetleg valaki aki 18kg körül szeretne fogyni?

Figyelt kérdés
156cm vagyok és 58 kg.Úgyhogy szeretnék valakit akivel tudjuk egymást motiválni.Néha szarul esik hogy sokat próbálkozzok még se fogyok.A barátaim ilyen téren toxikusak,ezért nem akarom nekik mondani.Plusz úgy se érthetik.Amúgy lány vagyok.

2020. márc. 25. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

153 centi vagyok, 70 kiló, 80-ról indultam. 50-ig legalább leakarok menni.

23/L

2020. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
58 kg-ról akarsz 18-at fogyni? Normális vagy?
2020. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért megkérdőjelezném, hogy miért kellene 40kilósra fogyni. Hogy elvigyen a szél?
2020. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Teljesen normális vagyok több oka is van hogy szeretnék fogyni:

-húsosabb vagyok mint az átlag a magasságomhoz képest.

-Jobban érezném magam.

-Vastag combjaim vannak amire próbáltam rá dolgozni hogy vékonyabb legyen de csak izmos lett.

-Sose találok magamnak ruhákat amiket hordanék is és van méretembe.

2020. márc. 25. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek. 155 centi es 65 kiló vagyok. 40 szeretnék lenni mert annyira kicsi vagyok, hogy 50 kilóval is husos vagyok. Sajnos nagyon nehezen fogyok. Ilyen alacsonyan 2 kiló is rengeteget számít. 😪
2020. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Egy felnőtt embernek a 40 kiló már anorexiás súly. Miért nem kezdesz aktívan sportolni és odafigyelni mit, mennyit eszel és arra dolgozni, hogy jól érezd magad és jól is nézz ki? Dobd ki a mérleget.
2020. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!