Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a test kövèrnek...

Szerintetek ez a test kövèrnek szàmit màr? Oszinte velemenyeket kerek. Hany kilonak tippelnetek?

Figyelt kérdés
[link] -koszi a valaszt,ez konkretan osztonzeskent lenne jo .

2020. márc. 27. 20:51
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim válasza:
87%
Őszinte véleményt kérsz: Nem vagy kövér, viszont alaktalan. Vékony lábak, fatörzs derék, kis pocak, gyomor. Fenekedből nem látunk semmit, gondolom lapos, ehhez az alkathoz általában az szokott párosulni.
2020. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani ebben a ruhában. Kövér nem vagy, de azért egy 10-15 kg felesleg lehet rajtad.
2020. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok meg-igazan...kaptam kommentbe olyanokat hogy nem kellett volna annyit zabalni es tarsai,meg ez az alkati dolog is...oke kezdjuk a legelejen..3 evvel ezelott diagnosztizaltak PCOS-el,inzulinrezisztenciaval es pajzsmirigy alulmukodessel...hogy vettem eszre?az elso jel az volt h 3 honap alatt 30 kilot hiztam...57 kilorol...es csak az a kezdet volt...sikerult felmennem 96 kg-ra...eleinte hiaba mentem orvoshoz,mindenhol legyintettek es elkuldtek...a testem meg tele lett striakkal-nem akarmilyenekkel,vervorosekkel amik bevereztek es belilultak.Emlekszem egyszer el estem es a meglevo striaim tovabb szakadtak a testem minden reszen...ket evet kezeltek a striaimat hogy most vegre elhalvanyultak lehessenek-a nyomai soha nem fognak eltunni.Ezzel csak azt akartam bizonyitani h nincs olyan ebben a tortenetben pl h genetika,vagy h disznora zabaltam magam...A masik az alkatom,nem akartam feltenni kepet rola-elegge fajo mindig raneznem az ilyen kepekre,hogy milyen voltam es milyen vagyok most-de felteszem hogy lassatok-az se genetika-hanem igen,3 betegsegem is az elhizasra hajlamosit es ez az eredmenye sajnos-hogy ilyenbol olyan lettem:
2020. márc. 29. 00:33
 44/55 A kérdező kommentje:
2020. márc. 29. 00:33
 45/55 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy a magasságodat még mindig nem írtad le, de megnyugtatlak, NEM vagy vészesen elhízva.

Dietetikusnál voltál már? Otthon mennyit mozogsz? Miket eszel és milyen mennyiségben?

2020. márc. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
54%
UI. Bocsi most vettem észre a magasságodat. ☺️
2020. márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
68%

Ha őszinte és hiteles véleményt akarsz, kérdezz meg egy ismerőst, aki nincs 6 éves. Ők még igazat mondanak :)


Vagy egy orvost. Vagy egy edzőt.

Ha pm-es vagy, akkor mindenképpen dietetikussal kötelező beszélni!

2020. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Sajnalom,nem kotekedesnek irtam amit irtam fent-aki felre ertene...csak azt h emberek...az h valaki kover meg nem jelenti azt h tenyleg azert mert annyit eszik...vannak mas tenyezok is....
2020. márc. 29. 11:40
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg más tényező van.

Leggyakoribb tényezők:

- nem mozog eleget (mindenki, aki heti 2x legalább 1 órát nem mozog intenzíven)

- rossz minőségű kaját eszik (nem mérhető, de látszik a fogyasztáson)

- túl sokat eszik (nem mérhető, de látszik a konyhai adagokon)

- PM-es (1/3-a magyaroknak PM-es, és sokan nem is tudnak róla)

- Cukorbeteg (1/6-a magyaroknak)


Sokan azt sem tudják, hogy zsigeri zsírokból csak fogyókúrával tudsz fogyni. Sokszor még a kalória deficit sem segít rajta! Zsigeri zsír annyit jelent, hogy a szerveid zsírosak: A májad, a beled, az, ahol nincs izom. Ha a zsír izomhoz van kötve, az izom fel tudja dolgozni, mint energiaraktárat. A pohos , duzzadt has, amin felgyűrődő, tapintható , akár csüngő zsír az mind zsigeri zsír és nagy kockázatot jelent.


A kövérséget nem kilógrammban mérik. A BMI elavult és csak iránymutatónak használható legfeljebb, de inkább annak sem. Már a megalkotója is azt mondta, hogy a vizsgált populáció 1/3-ára lehet csak használni pontosan = borzalmasan pontatlan.

Jó 15 éve az orvoslásban a testösszetételt nézik: Csontok és ásványok, víz, izomzat, izomzaton elhelyezkedő zsírok, zsigeri zsírok. Erre már olcsó és otthon is alkalmazható műszerek vannak.



A diétákról Dr.Gödény rakott fel két videót.

Melyik DIÉTA a legjobb? | Dr. Gődény válaszol https://www.youtube.com/watch?v=lFTdzfoErPI

Dr. Gődény KEDVENC diétája + a leghülyébb divatdiéták a netről [link]


Ha tudod, hogy PM-es vagy, és manipulálsz másokat azzal, hogy elhallgatod a részleteket, és szándékosan megsértődsz azon, hogy nem veszik figyelembe,a mit elhallgatsz - nem biztos, hogy jó taktika annak érdekében, hogy több ember szerezzen.

2020. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország Európa legelhízottabb országa.

Állítólag!


Ami kamu, mert a mérések nem foglalkoznak a zsírral, csak a BMI-vel.

Amerika zsírszázalékot használ erre a mérésre, magyarok meg egy elavult, használhatatlan BMI-t. Szánalmas!


Én a 190 cm-el és a 115 kilómmal 22%os testzsírommal I. típusú obíz vagyok. :)

Amikor edzettem és kocka hasam volt, 120 kg voltam és 17%os tzs-m volt.


BMI szerint 84.85 kg-nak kéne lennem.

Csak a rajtam lévő izomtömege 80 kg. Ha hozzá adom a csontom tömegét, már túlsúlyos vagyok. És akkor nincsenek benne a hasamban lévő szerveim, a zsír, a bőr és a kötőszövetek, hosszú haj és az agy.

Ha levágnám a hajamat, 3 kg-val lennék könnyebb, akkor most 3 kg felesleg van rajtam?


Na ennyit arról, hogy BMI.

Pontosan Semmit nem ér.

2020. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!