Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kerek, formás csípő? Hogyan?

Kerek, formás csípő? Hogyan?

Figyelt kérdés

1 éve kb még kerek csípőm volt, de miota hiztam +5-6 kilot (nem tudom pontosan) azota kocka alkunak látom :/

Tudnátok segíteni gyakorlatokkal? Diétákkal amivel estleg könnyebben tudok onnan fogyni?

Tudom hogy nincs helyi fogyás de olyan gyakorlat biztosan van ami a csípőből fogyást/a csípő formálását segíti.

Vékony derekam van, családból van 1-2 ember aki szerint picit kövét vagyok (62-63kg) de a legtöbb ember szerint jó az alakom.. hát fogalmam sincs én is viszonylag picit ducinak mondom magam, de nem igazán érdekel mások mit gondolnak magamnak szeretnék tetszeni hogy elfogadjam magam 😅

Kérlek bármi tippet tudtok írjátok le



2020. ápr. 12. 22:43
 1/9 anonim válasza:
Szia! Rubint Rékás 1 órás fittnest ajánlom és azzal sok zsírt lehet égetni
2020. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
És még az oldalt fekvés és az egyik lábadat emeled!
2020. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2020. ápr. 12. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy nincs helyi fogyás de olyan gyakorlat biztosan van ami a csípőből fogyást/a csípő formálását segíti."

Ezzel egy mondaton belül mondasz ellent saját magadnak. Mindenesetre, ha azóta nem tetszik az alakod mióta híztál 5-6 kilót, akkor logikus, hogy akkor most fogynod kellene 5-6 kilót, hogy elérd az áhított alakot. Arra az a tippem, hogy egyél kevesebbet.

2020. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem egy picit le kellene faragnod,diéta+sporttal(a fehérje-szénhidrát arányát számold ki,és aerob-erősítő edzés mehet felváltva),plusz nekem a hulahopp szépen formálja azt a területet:)) megtöltöttem homokkal,és amikor csak kedvem van csinálom itthon,zenére nagyon szórakoztató:D persze megfelelő étrend és mozgás mellett kiegészítésként:)

Kövér egyébként tuti nem vagy,ha jól érzed így magad akkor jó. Ha picit formálódnál,akkor ezeket ajánlom:))

Remélem segítettem!!

2020. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!

Bármit tippetek van még várom :)

2020. ápr. 13. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Oldal plank! Vekony vagyok, de 1 honap alatt gombolyu csipom lett.
2020. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
20:32-es és ezt mennyi ideig csináltad pontosan? Mennyi szünetet tartottál stb?
2020. ápr. 14. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden reggel 8 percet plankelek, oldalra 1-1 percet Atfordulok es foltytatom. En mar evek ota csinalom, tudom tovabb is, de inkabb tobbszor keveset 2 perceseket), nehogy rosszul csinaljam a faradtsag miatt.

Napkozben legalabb egyszer megismetelem, es meg szerintem nekem a napi 2x3 perc “ wide squat hold” us rasegitett. Ezt fogmosas kozben csinalom.

Miota mindkettot csinalom, nagyon szep lett.

2020. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!