Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek nem hájas a...

Fiúk! Nektek nem hájas a feneketek? Hogyan tehetnék ellene? (Többi lent).

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok, és 188 cm. Régebben eléggé kövér voltam, sokat ettem..nem sportoltam mert utáltam. Voltam 95 kg is. Ma de ugye: diétáztam meg jártam személyi edzőhöz is konditerembe, ja és úszni is. Az utóbbit még egészen szeretek is. Ennek eredményéül úgy 1,5 év alatt 74 kg-ra fogytam le. Mindenhol, egyenletesen voltam hájas. A hasam majdnem lement, csak egy kis háj van ott. Az úszógumi is alakul, de még azért az is van, de azért az jól fog menni. Viszont eléggé hájas volt a combom és a fenekem is, illetve lóg is..a belső combjaim is hájasok, a külsőn lovaglóháj van..és fúj meg minden. A rendszeres kardioedzés mellett erre volt a lábközelítő, lábtárogató gép..kitörés..guggolások és egyebek..csináltam őket, a tárogatás és közelítés már megy 100-105 kilóval is, valamikor 50-nel se ment. Ugye azt mondták hogy ettől feszes lesz majd meg zsír is ég meg minden ha mellette van aerob edzés, de nekem eleve olyan vastagabb/erősebb csontom van..pluszba volt rajta háj..és az elmúlt 2 évben az edzés miatt a fenekem..a combom izmosabb lett sokkal

DE a háj alatt, ami fölötte maradt..az edzőm is azt mondta, lehet alkati kérdés és talán igaza van. Amúgy annyira már nem lóg, de ennek ellenére magy a fenekem..és be lehet nyomni rajta a puha hájat, és a csípőm is széles. Annyira utálom. Mit lehetne tenni? A zsírleszívás jó lehet ha betöltöm a 18-at? Sok korombeli fiúnak olyan tök jó vékony combjai és csípője/lapos feneke van. Sokan mondják hogy csúnya, de nekem az tetszene..és tökre irigylem. Mert az inkább gáz ami nekem van. Ti mit gondoltok? Előre is köszi ha végigolvastad és válaszolsz:)



2020. márc. 13. 20:25
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ja és 68 cm volt körbe a combom, colt 64. Most 66..
2020. márc. 13. 20:33
 2/37 A kérdező kommentje:
*volt
2020. márc. 13. 22:57
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál el semmit? 188 cm-hez 74 kg vagy, és még így is van rajtad felesleg? Én nő vagyok, de volt ilyen paraméterekkel rendelkező pasim, és neki konkrétan zörögtek a csontjai. Persze mindenki más alkat, tudom, de nagyon furán hangzik.
2020. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen igazad van. Azt gondoltam, ha 74-75 kg leszek, tuti vékony leszek. Amíg nem mértek iskola stb helyeken el se hitték hogy annyi vagyok, kb 85 kg-ra tippeltek volna. Bár azt mondják, ez a bőr alatti rostos/puha/"babaháj" csak látványra rossz, ha leadod, súlyban nem annyira mutatkozik, annál inkább centiben, mert ez a fajta zsír annyira nem nehéz.
2020. márc. 13. 23:08
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet, arc nélkül privátban.
2020. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Kép tényleg jó lenne, mivel saját szem sokszor csalni szokott.
2020. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Bár igazából nem csak saját szemmel látom így hanem mások is így gondolják. Képeket meg így utálok magamról csinálgatni😂😂
2020. márc. 14. 11:03
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

genetika


a férfi zsírosodás hasra és mellre inkább


fenékre lábra női zsírosodás, lehet hormonális dolog is van benne

2020. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább genetikát mondtak. Egyébként elvileg nincs semmi ilyesmi bajom, se pajzsmirigy.
2020. márc. 15. 16:10
 10/37 Dj Bax válasza:
100%
tornázz edz rá lépcsőgépezz
2020. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!