Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 29 éves nő vagyok 165 cm volt...

Leiyla kérdése:

29 éves nő vagyok 165 cm volt rajtam plusz húsz kiló felesleg ebből már leadtam tizet de a maradék tíz ami a leginkább látszana nem akar lemenni?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék kérni mindenfélét ami valakinek bevált étkezés mozgás mikor mennyit stb.Elsősorban nők tapasztalatai érdekelnének akiknek sikerült több kilótól megszabadulniuk de fiúk a ti javaslataitok is hasznosak lehetnek?
2020. ápr. 13. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
1200 kalória naponta. Havonta, kéthavonta tarts egy súlytartó hetet, amikor kb. 1700 kalóriát eszel.
2020. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hagyd a franca a kalóriákat. Étkezz egészségesen, ne nasizz, ne fogyassz pékárut, cukrot. Egyél minél több friss és természetes ételt. Zöldség, gyümölcs, sovány húsok és halak, saláta, párolt zöldség, olyan köret amit szeretsz, csak ne sokat. Igyál sok vizet, aludj eleget és eddz rendszeresen. Egy idő után a tested el fogja érni az optimális súlyt. Lehet hogy lassabban fog menni, mint diétával, de gondolom nem tudnál életed végéig kalóriát számolgatni meg diétázni. Értelmesebb dolog kialakítani egy éltre szóló étrendet. Amibe néha persze belefér egy süti, pizza vagy szalonna sütés vagy ilyesmi. A kulcsszó: néha.
2020. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinél előfordul, hogy stagnál. Legyél picit türelemmel magadhoz. Hagyj időt a szervezetednek, pihenj egy kicsit (az étkezés azért kb maradjon). Utána gondold át, hogy kell-e valamit módosítani. 10 kg leadása után már más kalória mennyiség kell a súlytartáshoz, fogyáshoz. Nem tudom, ezzel számoltál-e. Ha nem, akkor ideje újraszámolni és picit módosítani. Játszhatsz a zsír-szénhidrát aránnyal is. Kipróbálhatsz új edzést, másfajta testmozgást.
2020. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!