Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lettél kövérből bomba...

Hogyan lettél kövérből bomba alakú?

Figyelt kérdés

Mi váltotta ki a fogyás akarását? Mit változtattál meg először? Pl értsd én nagyon keveset iszok, ezt akarom első körben rendberakni, aztán jöhet a kaja, majd a mozgás, bár mozogni szeretek, főzni meg utálok. :/


Szóval ki mivel kezdte az életmódváltást?



2020. ápr. 20. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
a picsogás abbahagyásával
2020. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Heti 6x2 óra sporttal
2020. ápr. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is sporttal kezdtem. Azután jött a kajálás. A sok csinos edzőtársam motivált, mert bár erőben jól fejlődtem, az alakom minimálisan változott csak. Nyilván a plusz izom látszott rajtam, de a zsír maradt. Azóta már a zsír is megy le. Bomba alak még odébb van, de határozottan haladok. Sokat kedvez nekem az a kijárási megszorítás, mert kevesebb a munkám, itthon pedig páromnak hála tele vagyunk eszközökkel, amikkel edzhetek, és a kajálásra is jobban oda tudok figyelni. Meg a víz fogyasztásra, az nekem is kihívás néha. Ezért van "privát vizem", amit reggel előkapok, és meg kell innom, plusz tea, de azt szeretem, szóval abból sokat tudok inni :)
2020. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akartam barátnőt. A fogyáshoz saját lakás és jogsi is társult a kitűzött célok között.
2020. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!