Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nevetséges és...

Szerintetek nem nevetséges és bosszantó az, amikor ilyen youtube videókat csinálnak arról, hogy kövérből milyen vékonnyá és izmnossá váltak és ezt a súlyzózásra akarják fogni?

Figyelt kérdés
Aki fogyott már le ( én igen és tartom is) az tudja, hogy először is, a diéta az első és utána jöhet a mozgás. Természetesen kell a mozgás (mikor én voltam 140 kiló elég volt sokat sétálnom, majd fokozatosan vált emelt sétává, kocogássá, tekeréssé, fekvőtámaszok is 90 kiló körül jöttek elő, mivel addig nem tudtam volna csinálni) én is edzem, nagyon szeretek tekerni, túrázni és kötélre mészni láb nélkül, fekvőzni és ilyen "barbár" edzés formákat végezni, de, hogy az életbe nem tekernék le minden nap 2000 kalóriát, ha napi 4000 ret ennék és 140 kiló volnék az fix.... mégis ezzel hülyítik az embereket egyesek hogy csupán a súlyemeléstől milyen jól lefogyott 140 -ről 75-80-ra.... engem ez bosszant.
2018. okt. 17. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik könnyen izmosodnak és könnyen fogynak a mozgástól. A hosszútávú kardió izmot bont, szóval annyira nem hatásos. A súlyzózás izmot épít, ami növeli a napi energiaszükségletet is, így jobb, ha valaki fogyni szeretne.
2018. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg úgy van, ahogy az első írta... De sok mindentől függ. Például én 20 évig fizikai munkát végeztem és mellette mingig sportolgattam vmit..bringáztam, teniszeztem, boxoltam..aztán megszünt a fizikai megterhelés,mert más munkám lett és felkaptam 15kg pluszt. És igen 3-6 hónap alatt visszaszereztem a régi formám, ugyanis a test nem felejt, az izmok amik rajtam voltak nem szívódtak fel, csak tónustalanná vált, és eltakarta a zsír. Mi ebben a nagy dolog? És én is a súlyzókat választottam, és működik. Persze ha vki egész életében ülő munkát végez és egy deka izom sincs rajta annak sokkal több idő! Nyilván az sem mindegy mit eszel! Mozoghatnék én bármennyit, ha össze zabálnék mindent.
2018. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!