Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Alakreform tornát...

Rubint Réka Alakreform tornát nem bírom végig csinálni, más sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

169 cm vagyok és jelenleg 64 kg. Az elmúlt két évben kb 8 kiló felesleg lett rajtam, ami legfőképp az arcomon, a combomon és a hasamon látszik. Elkezdtem normálisan enni, illetve mozogni is. Rubint Réka tornáját viszont a negyedèig sem bírom. Soha nem sportoltam, magas vékony lány vagyok és most kezdett el zavarni, hogy már nem olyan az alakom mint régen.

Szerintetek ez a torna túl sok és mással kezdjem vagy csináljam csak és majd belejövök?

Aki jártasabb a témában segítsen. Köszönöm



2020. ápr. 21. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Melyiket? Én végig szoktam csinálni őket?
2020. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Először is gratulálok, ha te végig bírod, én úgy érzem megáll a szívem közben :D

Egy régi Alakreform dvd, 2010

2020. ápr. 21. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem csinálok ilyen videókat, de szerintem egyelőre csinálj belőle annyit, amennyi megy. Heti 2-3 alkalommal nekiesel és idővel menni fog végig. A másik opció: tarts szünetet. Addig sétálj egyhelyben, igyál egy kis vizet. Ha a szívednek sikerül utolérnie téged, folytasd tovább. Ez a módszer valószínűleg hamarabb eléri, hogy fejlődj.
2020. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Csináld több részletben - egy nap csak a felét - , mert ez nem kezdöknek van így összeállítva.

Másrészt jobb, ha 15 percenként megállítod 5-10 percre és közben lazítasz.

2020. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Akkor hatékony, ha nem bírod. Ha már végig bírod, akkor válts nehezebbre.
2020. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Bár nem alakreform de én jartam csoportos órákra nagy felesleggel. Ha épp meghaltam akkor vagy könnyítettem a feladatokon, vagy szimplan kiálltam nyújtani 1-2 perce és folytattam tovább. Voltak olyan feladatok is amiket egyaltalán nem tudtam megcsinálni mert rossz volt a derekam, akkor csinaltam úgy, hogy fájjon (pl nem páros térdfelhúzás helyett csak bokából szökdelgettem).

Szerintem csináld, nem baj az ha nem megy tökéletesen.

2020. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
*nem fájjon:D
2020. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Csináld ameddig bírod, aztán hagyd abba. Ha tíz perc múlva tudod folytatni, akkor folytasd, ha nem, akkor ne.

Ha jól elfáradsz tőle, akkor már büszke lehetsz magadra. Aztán idővel ügyesebb, erősebb leszel.

2020. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Én elsőnek jó ha 10 percet kibírtan 😆 de minden alkalommal tobbet csináltam egy picivel és pár hónap után már lenyomok egy 90 perceset is ha kell..
2020. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Most pihentem 1 napot, de ma délután újra mozgok Réka tornájára, amennyit bírok. :D Tényleg elég fájdalmas tud lenni, főleg hogy nem mozogtam eddig, úgy érzem, mintha szó szerint le lennének "tapadva" az izmaim.

2020. ápr. 23. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!