Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyi idő alatt sikerülhet?

Ez mennyi idő alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés
Le fogok adni (direkt nem úgy írtam hogy szeretnék, mert az úgy csak vágyakozás) kb 15 max 20 kilót, vagy lehet hogy már annyi se kell. Az elejéről: eredetileg vékony a testalkatom, a pubertás után, a 20as éveim elején szaladtak fel a kilók, 95re kb. Amit előtte tartottam az a 75-80 a 180 centimhez. Mostmár úgy 88-91 között ingadozok, és nem is szeretnék megállni kb 75ig. Na de a kérdésem lényege, hogy ez mennyi idő alatt sikerülhet az alábbi feltételek mellett: az étrendemet nem változtattam meg drasztikusan, csak mindenből sokkal kevesebbet. A fehér kenyeret viszont teljesen elhagytam, édességet meg akármilyen cukortartalmú dolgot szinte soha. Ha hús van enni, próbálok belőle minél kevesebbet, a növényi ételekből pedig sokkal többet. Ezért is van, hogy ballagok szépen lefele, nem olyan hű de gyorsan de megy. Csakhogy van egy bökkenő. Mivel van ez a karantén hülyeség, és nem szabad menni jóformán semerre szórakozni, én annyiban szerencsés vagyok hogy 2 haverommal szomszédok vagyunk és össze birunk űlni hétvégén. Ekkor pedig fogy a sör, nem is kicsit. Valamiért sokkal többet megiszok mint máskor, amikor járok szórakozni. Lehet hogy nem hazudok ha azt mondom 20 sört megittam két délután és este alatt. Ez 10 liter, abból sokat ki is pisilek igaz, de azt hallottam az alkohol hízlal, akkor ilyen mennyiség mellett nem is kicsit. Szerintetek ha hétköznap betartom az evési diétát, de hétvégén kicsit megszalad az belerondíthat az egész heti "munkámba" ? A múltheti iszogatás után felmentem vissza 90 fölé, most megint 86 valamennyi vagyok, és másra nem tudok tippelni, csak hogy a sör miatt volt. Előre is köszi (bocsi ha hosszú) 25/F

2020. ápr. 24. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

1 deci sör kb 40 kalória, 10 liter az 4000!!!

Attól, hogy kipisiled, a kalória nem jön ki. És persze az normális, hogy ha egy nap 5 litert megiszol, akkor átmenetileg több a súlyod.


Azt döntsd el te, hogy megéri-e a sörözés ezt a 4000 kcal többletet. Gyakorlatilag 2 teljes napi kaja.

2020. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt nemtudtam, hogy ez a mennyiség két napi ételmennyiséggel ér fel. Akkor ez tényleg sok. Valahogy vissza kellene szorítani. De nem vagyok alkoholista mielőtt azt gondolnád, csak hát 3an vagyunk, beszélgetés meg ivás kb ebből áll a program, máskor meg többen vagyunk az nem ugyanaz.
2020. ápr. 24. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Állandó sörözéssel nem fog összejönni. A hús mennyisédet miért csökkentetted? Fehérjére szükséged van!
2020. ápr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ez 10 liter, abból sokat ki is pisilek igaz,"


Persze, hogy sokat pisilsz, mivel az alkohol vízhajtó, pontosabban megakadályozza, hogy visszatartsd a szükséges vizet.

Ennyi alkohol alapból káros az egészségre, s az is probléma, hogy te úgymond unalmadban iszol, ebből könnyen alkoholizmus lehet. Beszélgetni lehet úgy is, ha vizet iszol. Ne csak a kalóriák miatt aggódj az alkohollal kapcsolatban.

2020. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholfüggő nyugi :D szerintem nem is tudnék az lenni. Ülsz beszélgetsz és csak iszod utána meg jön a következő. Hétköznap nem szoktam inni mert vezetek, de nem is kívánom hogy rezegjen a kezem meg izzadjak. DE tegnap csak 4et ittam, utána mikor hazaértem csak zöldségeket, kis tejfölt, húst nem. Szóval ez már haladás xD Amúgy a fő kérdésre nem válaszolt senki. A csökkentett étrendel mennyi idő alatt megy le 15 kg?
2020. ápr. 25. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fog sikerülni. Legfeljebb nem hízol annyit a sörtől, ha mázlid van stagnálsz.
2020. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3-as: csak nem mindegy hogy egy hús tocsog a zsírban vagy mondjuk csirkemell. Meg van egy haverom aki nagyon rávan állva arra hogy az összes állati táplálék (hús,tejtermék) rossz az embernek, mert az ember alapból nem húsevő, meg a tejtermékekre sincs szüksége, mindent be tud vinni növényi ételekkel. És hát kicsit meggyőztek az érvei, mert nem csak a levegőbe beszélt hanem alá is támasztotta őket, ezért eszek kevesebb húst
2020. ápr. 25. 11:18
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os: és ha sokkal kevesebb sört vedelnék? Úgy csak nem hízlal annyira.
2020. ápr. 25. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy alkoholfüggő vagy, hanem hogy ez egyenes út az azzá váláshoz. Nem úgy működik, hogy rögtön idült alkoholista leszel.


Egyébként az ember mindenevő, ezért gumós a zápfogunk felület, nem pedig redős, mint a növényevőké. Az agykapacitásunk, intelligenciánk is azért kezdett anno nőni, mert hozzáfértünk a magasabb tápanyagtartalmú, emészthetőbb állati eredetű táplálékhoz. A legközelebbi rokonaink a bonobók és a csimpánzok is rendszeresen fogyasztanak más állatokat. Tejet azért nem fogyasztanak más állatok felnőttként, mert egyszerűen nem férnek hozzá.

2020. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!