Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon "szélesek" a méreteim?...

Nagyon "szélesek" a méreteim? Derék:81, csípő:98, mell:97

Figyelt kérdés

Mell: 97

Derék: 81

Csípő: 98

Annyira szeretnék én is szép vékony derekat, sokat próbálkoztam már: diéta, alap edzésem mellé pluszba kondi, főleg erre a területre gyakorlatok, de nemnagyon javul eddig. Ezek nagyon vészes méretek így? Jelenleg is fogyózom, hátha nyárra sikerül lefaragni valamennyit..

168 cm vagyok

17/l


2020. ápr. 26. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Hány kiló?
2020. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez alkat kérdése, ha ilyen alkat vagy, akkor ez nem sokat fog változni, hagy fogysz is megmaradnak az arányok. (Mondjuk mindenhonnan lemegy 2-3 centi. Ránézésre ugyanúgy fogsz kinézni, csak vékonyabb leszel.)
2020. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem "nagyon szélesek", de azért a derekad nem nádszálvékony, ezt szirintem te is látod. Itt már csak az a kérdés, hogy a derekad széles, vagy inkább a hasad nagy, mert ha az utóbbi, akkor érdemes tenni valamit, de teszel is. Ha meg széles a derekad és nem hajas, akkor az alkati és nem tudsz vele olyan sokat kezdeni. Mármint lehet fogyni persze, de az arányaid nem fognak nagyon jelentősen megvaltozni
2020. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
69%

Én ugyan ez vagyok/voltam nekem a csípőm 100 volt a derekam 84

Én 3 hónap alatt le fogytam 10 kg .. így lett a csípőm 90 a derekam 74 de hiába ment le ha ilyen test alkatom van nekem széles alapból nagyon a csípőcsontom és hát azt nem tudom lefogyasztani. Még nekem is van hátra 7 kg És ha az le megy akkor nem lesz csír a csípőmön és úgy szerintem nem csúnya

2020. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!