Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaha kepes leszek szépnek...

Valaha kepes leszek szépnek latni magam?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok,nyár elejen voltam 67-8kg. Most 53 vagyok es mindenki mondja hogy latszik es ne fogyjak tovabb de en meg mindig kovernek erzem magam. Napi 4 km-t futok,illetve meg napi 2x kutyat setaltatok.

2020. ápr. 26. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Pszichés betegséged van. Meg is halnak benne emberek, a szervezet leáll egyszer csak. Haldoklásukkor is kövérnek érezték magukat, akik ebben elpusztultak. A tükörben nem látták, milyen csontvázak. Leáll a vese meg a többi belső szerv sorban.
2020. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SZücsöm ***** válasza:
69%
Kalkulátor szerint a normális érték skála alján vagy azaz közelebb a soványhoz. Ha nem vagy elégedett az alakoddal ( látatlanban nem tudom hogy van e probléma vagy csak a fejedben) szerintem inkább próbálj meg erősíteni és úgy formálni az alakod mint sem hogy tovább fogyózz. Azaz inkább alakulj át egy "FITNESS GIRL/WOMAN" -é, legalábbis szerintem az egy jobb opció mint anorexiásnak lenni vagy annak kinézni.
2020. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, előrebocsátom... :( Testképzavarod van. Hiába írom le a személyes példám, neked attól nem lesz jobb. Keress pszichomókust. :(
2020. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!