Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Ha rengeteget ettem...

Segítség! Ha rengeteget ettem attól lehet nagyobb a hasam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten minden nap 3000 kalóriákat ettem,teleettem magam minden nap.Viszont hatalmas a hasam,főleg alul.Ez lehet a sok kaja még ott vanvagy az ott most hirtelen mind zsír lett?Bocsi a hülye kérdésért,de nem tudom eldönteni.Valamennyi zsír biztos jött rám,de ha most visszaállok akkor le fog menni kicsit?Illetve a combom is vastagabb sokkal.Az is lehet hogy bevizesedett vagy az is mind zsír ott? ://

2020. ápr. 28. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos híztál is, de azért ez főleg a kaja és ha visszaállsz a normális étkezésre, akkor a nagy része le fog menni
2020. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miért eszel annyit?
2020. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos előtte pár hónapig keveset ettem és kicsit kicsúszott az irányitás a kezemből
2020. ápr. 28. 18:18
 4/5 anonim válasza:
100%
Ja azt hittem valamiféle kényszerből ettélsokat ,akkor jusson edzedbe ,hogy kevesebbet egyél máskor,tornázzés sportolj,pl bicózzál.
2020. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak puffadás, víz-visszatartás. Egy két nap koplalással simán lemegy. A zsìr nem tud ennyi idő alatt felhalmozódni. Ez normális jelenség ha az ember kicsit elengedi magát.
2020. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!