Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy héten kb 4-szer vagy...

Ha egy héten kb 4-szer vagy 5-ször biciklizem kb.1-1,5 órát az segít a fogyásban vagy nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Egyéb mozgást nem végeznék, viszont igyekszem diétázni is (ami abból áll, hogy a szénhidrátot minimálisra csökkentem). Ez elegendő vagy kevés? Egyébként ha ez fontos, fiatal nő vagyok és sokat nem szeretnék fogyni, max 5 kilót :)
2020. máj. 5. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Segít a fogyásban,megnyugodhatsz,de csodát ne várj. Én sokszor csak “gurulok” a biciklin,tehát bennem is felmerült már a kérdés,hogy van-e értelme.

Hiába csökkented a szénhidrátot,ha túlléped a kalóriakereted,hízni -vagy stagnálni fogsz.Ne dőlj be a Norbinak,nem lehet diéta alatt zsírt zsírral enni.

2020. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Norbinak? Az meg ki?
2020. máj. 6. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: helyes válasz! :D Ha nem ismered, ne is ismerd meg.

Segíthet, de nem kell minimálisra csökkenteni. 100-150g szénhidrát nem bánt, ha jó formában viszed be. Illetve érdemes picit erősíteni otthon a bicikli mellé. Nem biztos, hogy 5 kilóval kevesebb leszel, ellenben javulni fog a testösszetételed, vékonyabb, formásabb leszel akár ugyanakkora súllyal is, mint most.

2020. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. máj. 6. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, több kalóriát égess mint amit használsz és egyél napi 6 órás időkeretben.
2020. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!