Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzés és étkezéstervet...

Milyen edzés és étkezéstervet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt egy évben közel 10 kilót fogytam, főleg a stressztől. Viszont nagyon csúnyán. Mármint az arcomon jól néz ki ez a fogyás (már kétségtelenül ráférne még egy kicsi) de minden mást mondhatni csak derékból fogytam. Alapból olyan az alakom, hogy a derekam vékonyabb, de most nagyon idétlenül néz ki, hogy az ott tök átlagos méretű, de alatta lóg a hasam - illetve nem csak lóg, de telt is.

Egyébként 19 vagyok, tehát kicsúszok lassan a tinikorból, vagyis egészséges lenne ha fogyókúráznék meg tudatosabban étkeznék. A méretem a következők:

152 centi magasság, 54 kg, mell: 85 (B), derék: 65, csípő: 92, a combom 50, a vállam pedig 102 cm.

Szóval a fő problémám, hogy vaskos combjaim, alaktalanul nagy seggem, és lógó hasam van.

Szerintetek mi lenne nekem ideális fogyókúra és edzés szempontjából?


2020. máj. 8. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Hogy mely testrészedről fogysz, nem-igen tudod szabályozni. Amit tudsz, az az izom és zsír aránya a fogyásban. A tanácsaim:

1. Napi 1000 kalória.

2. Napi 65-85 g fehérje. (Ezt is bele kell számolni az 1000 kalóriába.)

3. Heti 3 teljes testes erősítő edzés.

4. A fogyás mértéke ne legyen több 1,5 kilónál havonta. Ha több, akkor emeld a napi kalóriát 1200-ra!

2020. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell sokat fogynod, inkább főleg izmosodni, formásodni. Tisztítsd ki az étkezésed és mozogj sokat.
2020. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első: az orvosom azt mondta, hogy 1200 kcal alá ne menjek naponta.

2020. máj. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!