Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lefaragni a...

Hogyan tudnám lefaragni a csípőmön lévő felesleget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy helyi fogyás nincs. De mégiscsak vam valami, aminek köszönhetően főképp innen menne le. Kb 4-5 kg felesleg lehet rajta!:( Nagyon zavar! Valami tipp, gyakorlat? Köszönöm előre is!
2020. máj. 11. 20:23
 1/5 anonim válasza:
Szia! csak egy nevet mondok aki nekem segitett, Chloe Ting. Van egy videója kizárólag arra a területre Hip dips workout, keress rá, nekem segített
2020. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 11. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Hiába erősítesz csak oda, akkor sem lesz lokális fogyás. Eddz egész testre, legyen rendben az étrended. Nincs más út.
2020. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem csak oda edzek, félreértés ne essék..:) Napi szinten sportolok, az étrendem rendben van, minden szemét kaját kiiktattam.. Így lejött rólam egy hónap alatt 10 kg.. Persze én nagy súlyból adtam le, gondolom azért fogytam ilyen gyorsan..:)
2020. máj. 11. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Ha már fogytál 10 kilót (ami egy hónap alatt rengeteg egyébként), akkor tudhatnád, hogy nem lehet irányítani a fogyást.

Eddz hatékonyabban, mert ha minden nap tudod csinálni, akkor nem jól csinálod. Kell pihenni is (2-3 naponta), hacsak a "sport" nem merül ki a sétában.

A szemét kaják kiiktatása azért még nem minden, de ha még működik, akkor nem kell egyelőre változtatni.

2020. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!