Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzeni csak vékonyan érdemes?...

Edzeni csak vékonyan érdemes? Előbb adjam le a kívánt felesleget diétával, futással és utána eddzek a formás alakért?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy működik? Egy vékony, feszes, tónusos testet szeretnék. Jelenleg van rajtam vagy 10 plusz kiló, de minimum 8. Előbb ezt adjam le, és utána, már vékonyan eddzek, nem?
2020. ápr. 25. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Edzhetsz te nyugodtan felesleggel is, mert akkor előbb fogysz le, meg előbb kezdesz izmosodni. Nem kell megvárnod hogy elérd azt a bizonyos súlyt
2020. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A sport segíti a fogyást. Nyugodtan kombinálhatod a futást az edzéssel.
2020. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb kombinálni a kettőt,a kezdetektől fogva.
2020. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha korábban nem mozogtál rendszeresen, izmosodni fogsz fogyás közben is, csak ne vidd lejjebb a deficitet 500 kcal-nál.

A szálkásítás-tömegelés felosztás neked teljesen felesleges.

2020. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam 30 kiló felesleg volt, és első naptól kezdve jártam konditerembe. Heti 4x mentem. Egyik nap aerob edzés, másik nap súlyzós edzés. Közben figyeltem a megfelelő étkezésre. Jelenleg 62 kiló vagyok. Most, hogy nincs konditerem (bezártak) minden nap 1 órát kocogok., és otthon végzek súlyzós edzéseket. Nyilvám me, olyan mint a teremben, de a semminél ez is jobb.

160 cm 95 kiló voltam.

43/N

2020. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
van az a testsúly, amikor a testedzés komoly károkat okoz. de 10 kiló plusz nem ez a kategória.
2020. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!