Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kereken egy hete nem eszek kb...

Kereken egy hete nem eszek kb semmit, napi egy alma, az is két részletben, de a súlyom még nőtt is 20 dkg-ot. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés kapcsán merült fel, de más kategória ez a kérdés:)

(Kemoterápia miatt nem eszek, folyton hányingerem van, féltem nagyon emiatt a súly és izomvesztéstől, de most nem mozdul a mérleg szerencsére)

Előtte három évig (utóbbi egy évben nem, le tudtam állni) sokat jojóztam, 6-7kg-os ingadozásokkal heteken belül, hátha ennek köze van hozzá. Most 170cm és 60kg vagyok, imádom ezt a súlyt.


2020. máj. 12. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha én kemoterápiát kapnék, a súlyom érdekelne a legkevésbé. Nem tudom, másról írsz, vagy magadról, de ha súlyos beteg vagy, akkor az orvosoddal beszéld meg a problémáidat!
2020. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első stádium csak igazából, annyira nem vészes, 99%, hogy túlélem:) A súlyom azért érdekel, mert azért nem lenne jó gyengébb szervezet, és 5kg minusszal pl. már a normál súly alatt lennék.

Orvossal mindenképp beszélek, csak most kicsit akadozó az ellátás, addig gondoltam hátha valaki járt már így (nem feltétlenül kemoval, engem tényleg az érdekelne, hogy hogyan lehetséges, hogy valaki, mint én, nem fogy, sőt)

2020. máj. 12. 10:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Kemót csak mellékesen írtam oda, hogy lássátok nem valami tinihóbort, imádok enni:D de kérlek ne erről írjatok ha nem muszáj, próbálok elvonatkoztatni tőle amikor csak lehet:)
2020. máj. 12. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a kemó és a betegség sokmindent felborít a szervezetben! Valószínűleg másképp működik most az emésztésed ritmusa, a tápanyagok felszívódása és a vízvisszatartás is, mint amikor egészséges voltál. Úgyhogy igen, lehetséges. Jobbulást!
2020. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod és a jókívánságot!
2020. máj. 12. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!