Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzalmas büntudatom van de...

Borzalmas büntudatom van de fáradt vagyok nagyon, szerintetek kihagyhatok 1 napot?

Figyelt kérdés

ma ettem: 1 acktivia

3 db csirkemájat

el nassoltam 1 kis zacskos fitness zabpelyhet (nem az összeset) :s

1 barackot

és wháá a legrosszabb ettem egy nagy evökanál nutellát 6-7 háztartási kekszel

ittam nagyon sok teát és vizet reggel futottam, elkezdtem tAPosó gépezni is d enagyon fáradt vagyok ha ennyit zabáltam azért nem baj ha ma kihagyom ezt a mozgást?

szerintme attol vagyok fáradt hogy mostanába 2 orát sportolok.. meg engedhetek magamnak egy pihenö napot?

köszi


2010. júl. 29. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

megengedhetsz, sőt kell is! különben mikor regenerálódhatnak az izmaid? elég heti 4x sportolnod, és akkor sem kell órákat, elég egy óra. a sport által létrejött zsírégető folyamat a sportolás befejeztével is megvan, tehát ha leülsz a tv elé, akkor is pörög az anyagcseréd.

nos a kajával az a gond, hogy iszonyat kevés. pihenőnapon még ennél is sokkal többet kell enni!

remélem tudod, hogy a koplalással csak azt fogod elérni, hogy kövérebb leszel, hiába sportolsz órákat mellette, látod, most is elgyengültél.

fogadd meg a tanácsomat, egészséges maradsz, és úgy fogysz, hogy azt nem szeded vissza! sok sikert!:)

2010. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek!


Ha a reggelid az activia volt...

legyen helyette natúr joghurt és vagdalj bele sok-sok gyümölcsöt (=joghurtos gyümölcstál)! Jól lehet lakni vele (igaz délre rendesen megéhezik az ember). Abban ellenőrizhetőbb a tartalom.


Ha az ebéded a 3 máj volt..hát..no comment. Nyugodtan mehetett volna hozzá akármilyen saláta, abban rengeteg a vitamin, no meg a színes zöldségekben rengeteg az antixidáns is, ami jót tesz a bőrödnek (pl.)


A nuttellás 6-7 keksz akár elmehetett volna a desszertnek ebédre, simán belefér (pláne, ha sportolsz).


A vacsorád hiányzott.

A nestlé fitness egy nagy kalap szar, az ilyen szemetet inkább hanyagold.


A 2 óra sport sok ilyen minimális kalóriabevitel mellett nagyon sok! Egy óra legyen max, de az intenzív. És lehetőleg ne terheld túl az ízületeidet, mert nem fogják meghálálni 20 év múlva!

2010. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a vlaszokat és hogy ilyen rendesek vagytok :) 2. kihagytad a barackot :)
2010. júl. 29. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
oops;) a barack bármikor lehet nassként..ha nem viszed túlzásba.
2010. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha csak ennyi kaját ehetnék egész nap szédelegnék mint a légy:)

(akár testépítés akár nem), 4 valamiből épül fel a sportot űző ideje:


1.valami: maga az edzés

2.valami: helyes táplálkozás-jól megválogatott kajákból-emberi mennyiségben persze

3.valami: edzés kipihenése a szervezet számára. izmok regenerálódása

4.valami: megfelelő mennyiségű alvás 8-12óra

ezeket tartsd be és baj nem lehet:)

2010. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!