Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira de annyira bűntudatom...

Annyira de annyira bűntudatom van fél éve nem volt ilyen étkezésem mint ma holnap tartsak gyümölcsnapot?

Figyelt kérdés

ezeket ettem ma:

teljes kiőrlés kenyér-2 szelet

másfél rozsos-magos kifli

2db újhagyma, 3db paradicsom, 10szelet uborka

2 szelet light sajt, 15 dkg csmellsonka

2db alma

150gramm diétás natur joghurt

2gombóc fagyi

sajnos ma egész nap rohanás volt nem volt időm meleget ebédelni, de kb fél éve ez az első ilyen napom, és olyan rosszul érzem most magam emiatt


2011. máj. 10. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én is rosszul lennék, ha koplalnák
2011. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát igen.. ilyen keveset enni.. én se érezném jól magam
2011. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye most az a bajod, h nagyon keveset ettél? Mert ha ezt soknak érzed akkor valami komolyabb bajod van. Mi egy átlagos napi kajád?
2011. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát egy átlagos napi kajámba nincs fagyi, ebédre nincs kifli hanem rizs, savanyú vagy diétás főzelék van hússal, tojással vagy hallal
2011. máj. 10. 20:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Inkább a mennyiségre lettem volna kíváncsi. De végül is mindegy a lényeg, h ma iszonyat keveset ettél.
2011. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hát jah, attól a 2 gombóc fagyitól meg kiflitől annyi a fogyókúrádnak. gratulálok, holnapra biztos felszedsz 5 kilót minimum...

veled tényleg valami komoly baj van. orvost felkerestél már?

2011. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem kerestem fel orvost, nincs semmi bajom

nem azért kérdeztem hogy hízok e mert tudom hogy egy naptól nem lehet csak ma nagyon egészségtelenül kajáltam és tegnap nagyon rossz érzés volt

de mára már elmúlt el is felejtettem a tegnapi napot, ma már máshogy alakítom az ebédem(párold zöldbab egy nagy tányérral, hozzá húskockák(sertés, csirke vegyesen)

2011. máj. 11. 11:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi ebbe annyira nagyon egészségtelen? Egyedül a fagyi az, ami nem 100%ig diétás, a többi teljesen jó. Max. még annyi, hogy nem volt benn meleg étel. Tudod mi lett volna egészségtelen? Egy halom mekis kaja egy halom csokival meg kólával. Úgy hogy nyugi:)
2011. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ebben az az egészségtelen, hogy masszív koplalás


kérdező: paramétereid? kép?

2011. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
170 cm 58-60kilo
2011. máj. 14. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!