Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le titokban?

Hogyan fogyjak le titokban?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik hogy lefogyjak, pedig kicsit több vagyok mint kéne.

Nem rég mértem meg a bmi-met és ahhoz hogy a normálisban kegyek kell fogynom 5 kg-ot, valamint az úszógumik is zavarnak.

Általában nézni szokták hogy mit eszek mivel együtt reggelizünk, ebédelünk, vacsorázunk.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2020. máj. 16. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hány cm/kg vagy?
2020. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Járj el edzeni. Egyél úgy, ahogy eddig. Ne koplalj, inkább keress egy jó küzdősportot vagy labdajátékot és egyből le fogsz fogyni.
2020. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Miért néznék, hogy mit eszel, és nem engedik, hogy lefogyj? Anorexiás vagy?
2020. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 igazabol az anorexia fele haladokvagy mar lehet az vagyok. Nem tudom. De a fogyas az egyik “hobbim” a karanten ota es nem allhatok le vele ugy erzem. Az etekezes tobbsege utan buntudatom van.
2020. máj. 16. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Keress fel egy pszichológust minél előbb!
2020. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
#4-es Akkor a szüleid segíteni akarnak, mert problémád van, azért figyelik, hogy mit eszel. A fogyás és az étkezéshez kapcsolódó bűntudat nem hobbi, hanem kezelendő betegség!
2020. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne azt mondd, hogy fogyni akarsz,( bàr ha van felesleged, nem értem mi azzal a bajuk, hogy le akarod adni), hanem azt, hogy egészségesebb életmódot szeretnél élni.

Ha viszont bűntudatod van evés miatt akkor ott fejben van gond, érdemes orvosi segítséget kérni.

2020. máj. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!