Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért maradt meg a lógó bőr?

Miért maradt meg a lógó bőr?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, róla van szó. Nem, nem én vagyok mielőtt valaki ezt szegezné nekem egyből. Bevallanám gond nélkül, mivel ez egy anoním oldal, de én is érintett vagyok valamennyire, ezért kérdezem ezt most meg:

Szóval ő fiatalon elég duci, sőt inkább már kövérnek mondható volt, kb 18 éves koráig. Nem kérdeztem tőle soha, de a 170 centijéhez 90-100kg között lehetett. Na és 18 éves korában gondolt egyet és rövid időn belül nagyon lefogyott. Szerintem 70 alatt is volt, mert az arca is eléggé beesett lett. Na és a kérdésem lényege, hogy a mellén a bőr még mindig meg van nyúlva. (25ök vagyunk most) Azért teszem fel ezt a kérdést, mert engem is érint valamennyire, mivel most én vagyok túlsúlyos. Annyiban különbözik a két eset, hogy Ő még gyerekkorából "hozta magával" a túlsúlyt, tehát ahogy nőtt a magassága, a súlya is ment felfelé, nem fogyott akkor még. Én viszont 19 éves korom, a suli után mentem fel, 180 cmhez 75-80 között voltam, nem látszott rajtam túlsúly, tehát akkor híztam meg mikor már elértem a maximális magasságomat. Szóval most 25 vagyok, és voltam már 93-95 kiló is, de egy ideje változtattam kicsit a dolgokon és elindultam lefelé. 85-86 vagyok most, kb 75 lenne a cél, viszont ez a fogyás még egyenlőre szemmel nemtudom miért, de nem látszik, csak a mérleg mutatja egyenlőre. Bocsi, kicsit elhúztam a szöveget, de így kerek, ha ismeritek az előzményeket :D szóval azt szeretném megtudni, hogy neki miért maradt meg a kinyúlt bőr, és ez engem is veszélyeztet-e?



2020. máj. 16. 17:56
 1/4 anonim válasza:

Azért maradt meg, mert ilyen a bőre és mindenki másé. Azt már csak leműtetni lehet. Úgy gondolj rá ,mint sportolásra alkalmas ruhákra (gumi szerű anyaga van). Nyúlik és nyúlik, de ha túlságosan kinyújtod akkor már úgy marad.

Természetesen téged is veszélyeztethet(ne ha olyan mértékű fogyás történne mint a barátodnál), főleg mell és has környékén.

Szerintem te nem vagy annyira duci, hogy annyira veszélyeztetne ez a probléma, de persze a bőröd típusától is függ.

2020. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Halkollagén por 100% ban felszívódik, és megoldja a bőr problémád :)

Nekem is ajánlották -30 kg után.

És rendbe tette a bőrömet ;)

2020. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy megmarad-e a felesleges bőr nagyobb mértékű fogyás esetén nem attól függ, hogy az a túlsúly akkor is vele volt-e már, amikor még növésben volt, vagy csak utána keletkezett;a bőr kinyúlása számít. Ha jó a genetikád, nem lesz nagy a méretváltozás, mozogsz is, lassabb tempóban fogysz, fiatal vagy, akkor esélyes hogy vissza tud húzódni, nem lesz annyira feltűnő.
2020. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alapból nádszál vékony vagyok/voltam. Anyám el is vitt egyszer az orvoshoz kivisgálásra, hogy miért nem hízok :D én arra gondoltam amúgy, hogy azért maradt meg neki a bőr úgy, mert túl hirtelen fogyott le és a bőr nembírta felvenni ezt a tempót. Tényleg csak pár hónap alatt történt az egész, és azért nem keveset dobott le, 20-30 kilót. Szerintem ez sok volt ennyi idő alatt...
2020. máj. 17. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!