Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról fogyás, lógó bőr, vagy...

Hasról fogyás, lógó bőr, vagy háj?

Figyelt kérdés

Én pár éve elég dagi voltam, úgy döntöttem ezen változtatok ( 100kg voltam) most 185cm magas és 80-82 körül vagyok, de mondjuk közben nőttem is magasságban. Az a baj a hasam baromi puha, és olyan mintha még mindig dagadt lennék, ha leülök behurkásodik meg minden.


Milyen edzés mód a leghatásosabb? Sajnos a felülést a hátam nem bírja. Fekvőtámaszozni szoktam legfeljebb, így a kezeimmel nincs is nagy gond, de ez nagyon zavar.


2010. febr. 4. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg hasprés? Ott nem kell annyira igénybe venni a hátadat.

Biciklizésről hallottam még, hogy formálja a hasat. ( és a combot) Ha van szobabiciklid, vagy időd és pénzed speening-re, akkor én azt próbálnám. Sok sikert, és kitartást!

2010. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hasprés jól hangzik. Mennyi érdemes egy héten csinálni vagy mennyit kell edzenem ahhoz, hogy szép lassan változzak?
2010. febr. 5. 15:00
 3/7 anonim válasza:
100%
probalj meg futni. nem kell egyszerre sokat csak fokozatosan az is jo
2010. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. Én szépen fokozatosan kezdeném. először reggel tízet, este tízet. Majd két nap múlva már húszat. Aztán pár nap múlva, már harmincat. Fokozatosan vidd feljebb a számát. Egy hónap után szerintem, ha becsületesen csinálod, látszani fog valami kis eredmény.
2010. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom azzal, ha jobb lesz az idő, hogy futok egy keveset utána edzek napi fél órát és meglátjuk mi lesz :)
2010. febr. 6. 14:15
 6/7 anonim válasza:
Szia! Hogy álsz?
márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így 14 év elteltével végülis egész jól!
márc. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!