Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra beinduljon a fogyás?

Figyelt kérdés
30 kiló fogyás után, ebben a hónapban alig ment le 1 kiló eddig. Betartom a diétát, és sportolok is rendszeresen, de nem megy le több. Mit csináljak? Min lehet szigorítani? 3-4x edzek hetente és még sétálok is minden nap, odafigyelek, hogy 1500 kcal-nál ne egyek többet. Egyébként nagyon nem vagyok megelégedve még így sem az alakommal, nem érdekel mit mutat a mérleg. Vastagok a combjaim, a vádlim, és túl nagyok a melleim. Speciel mellre is szoktam edzeni (itthon amit tudok, nem járok terembe). Hányok magamtól még így is, de centikben semmi, kilókban majdhogynem semmi. Kikészülök. Kinek van valami tippje, hogy mit csinálhatnék? Valami ami nem regenor, léböjt és egyéb hülyeség? Eddig se csináltam csodadiétákat, éhezni nem szeretek. Pedig lehet azt kéne, és úgy tudnék fogyni.

2020. máj. 16. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Korod, súlyod, nemed?
2020. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Az én súlyom 3 hónapig stagnált és aztán újra beindult a fogyás. 30 kilót fogytál, a szervezetednek kell egy kis pihenés. :)
2020. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csalonap, ch hintaztatasa
2020. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!