Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a lehető...

Hogyan fogyjak le a lehető legegyszerűbben sokat?

Figyelt kérdés
Muszály lenne fogynom pár kg-t de nem tudom hogy hogyan vágjak bele úgy hogy a lehető legtöbbet fogyjak semmi tabletta nélkül úgy hogy nem időre megy.(cm-t,kg-t nem mondok)

2020. máj. 19. 01:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon egyénfüggő kinek mi vàlik be, illetve hogy a fogyàsa milyen ütemben halad. Én LCHF- el fogytam 14,5 hónap alatt 47 kgt. Szerintem szuper diéta, életmódszerűen ki lehet alakítani, nem az a tipikus éhezős drasztikus fogyókúra, az biztos.
2020. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
Egyél meg minden ebéd előtt egy marék rukkolát. Sportolj valamit és lehetőleg 19 óra után már ne egyél.
2020. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

A militari diéta 3 nap alatt -5kg.

De ha nem, akkor mindenesetre menj el futni, és ne egyél sok cukros ételt

2020. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dr. gödény időszakos böjt diétáját követem. Több videós jó véleménnyel van róla. Én napi 2300 kcal környékén eszek, de jobban figyelek inkább a zsír, fehérje, szénhidrát bevitelre. Rengeteg vizet iszok, ma délelőtt alsó hangon 3 liternél jártam. Egyik nap kardió, másik nap súlyzós edzés. Pihenőnapom akkor van mikor dolgozok. A péksütit, édességeket és egyéb ilyen dolgokat felváltotta a lenmag, zabpehely, csirkemell, burgur, barnarízs(ritkán), tojás, zöldségek, lazac és egyéb normális kaják. Kenyeret talán havonta 1x2x eszek, de az is ilyen 150g. Minden kajámat mérem. Emellett vitamint szedek. 1 hónap alatt -8 kg-nál járok.
2020. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!