Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor nem lesz eredményes a...

Akkor nem lesz eredményes a diéta,ha a zsír bevitelt szinte mindig túl lépem?

Figyelt kérdés
Most is sikerült 35gramm helyett 70-et bevinni.a szénhidrátot,kalóriát tartom,utobbi meg van hogy kevesebb.Nagy gond ha több a zsírbevitel?

2020. máj. 20. 18:56
 1/10 anonim válasza:
Nem nagyon lesz eredményes, tapasztalatból mondom. XD
2020. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel számoltál, hogy 35 grammot adott meg? Nő vagyok, napi 1500 kalória(plusz mozgás) mellett napi 50 grammot írt az app. A 35 baromi kevésnek tűnik.
2020. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy számoltam,hogy 0,5x67-el azaz a súlyommal így jött ki 33,5 de én kerekítettem 35-re,amúgy én is kevesellettem.
2020. máj. 20. 19:51
 4/10 anonim válasza:
Ez tényleg elég kevés ...a 70 se sok. Igazából ez inkább attól függ,hogy mennyit mozogtál,sportoltál mellette :)
2020. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az változó,ma 30 percet tornáztam.heti 2-3x tornázom általában 30 perc,amikor tudok elmegyek biciklizni az van hogy több mint 1 óra.
2020. máj. 20. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

A ketogén diétások jóval hatékonyabban fogynak, mint ti akik féltek a zsírtól.


Ők kizárólag zsírt és fehérjét esznek.


A kulcs még mindig a kalóriadeficit, nem értem, hogy ezt az egy szót hogy nem lehet felfogni

2020. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd appra a dolgot. Megtudod adni a kívánt fogyást, mindent, kapsz egy pontosabb mennyiséget, hogy miből mennyi kell. Felejtsd el ezt a 35 grammot.
2020. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os,nem teljesen igaz, a ketogén diéta is tartalmaz szénhidrátot, csak jelentősen kevesebbet, és a fő energiaforrás a zsír.

Egyébként nincs ezzel baj, ha deficitben vagy, a fehérje elegendő, akkor a másik 2 makrót úgy osztod be a minimumon felül, ahogy neked kényelmes. Én is inkább zsírosan eszek, de nem ketogén szinten. Ugyanúgy fogyok, mintha a ch lenne több, és a zsír kevesebb. Csak 1g zsír dupla annyi kalóriát tartalmaz, mint 1g ch.

2020. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. Nem kell szőrszáll hasogatni.


A ketogén diétának nem eleme a szénhidrát, pár gramm szénhidrátot fogyasztanak (nincs más választásuk, az ideális a 0 g) akik komolyan veszik 30 alatt. Ez étkezésenként max 10g ami általában zöldségekből gyűlik össze amit természetesen nem szénhidrát forrás miatt esznek, hanem az elsavasodás elkerülése végett, és valamennyi rost is kerüljön a szervezetbe.

2020. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50g ch-tól már ketogén diéta (lefelé, nyilván). Én csak húst és zöldséget eszek általában, mégsem vagyok ketogén szinten, leginkább a hüvelyesek miatt. Minimum szinten ch-ból is érdemes bevinni, a legtöbb egészséges embernek, nem beszélve a rostokról, amik szintén ch-ba tartoznak. Kivéve, ha betegség miatt indokolt a diéta, mint pl az epilepszia.
2020. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!