Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel így érhetek...

Szerintetek ezzel így érhetek el eredményeket?

Figyelt kérdés
az utóbbi 5 évben eléggé elhíztam és akárhányszor elhatároztam hogy na majd most lefogyok, elbuktam...de mikor nemrég ráálltam a mérlegre és 91 kilót mutatott, nos akkor meghűlt bennem a vér és majdnem elbőgtem magam...de eldöntöttem hogy most változtatok...ha kell akkor akarattal kényszerítem rá magam, naponta 25 motivációs videót megnézek és az összes hízlalós, egészségtelen kaját egy örömtűzben elhamvasztom...szóval az elhatározás megvan, csináltam előtte képet is, bejelöltem a naptáramban hogy mikor mérem meg magam legközelebb és elkezdtem. Ma ettem reggelire zabkását és egy banánt, utána 11 körül egy sima joghurtot. Ebédelni csak 2 körül tudtam, húslevest ettem és 4db tojást összekevertem sült csirkemellel meg light mozzarellával, valamint egy kevés parmezánnal. ezt ugye megsütöttem és úgy ettem...aztán ittam egy kakót és ennyi...mellette pedig rengeteg vizet. Minden napomat hasonló étrenddel terveztem, menzás vagyok így ebédre attól függően hogy micsoda olyan mennyiségben eszem belőle. Sportnak egyenlőre néhány tornagyakorlatot kezdtem el (felülés, guggolás, valami fenékrisza szerűség, lábemelés karhajlítás és vádlizás) ezekből nem olyan sok mert egyenlőre nem menne de majd emelem a mennyiséget. ezenkívül 1 órát jógáznék naponta vagy nagyon max. 2 naponta...lehet hogy a jóga az egy lightos sport de én annyira leizzadtam ebben a fajtájában mintha lefutottam volna egy maratont...tavasszal pedig amikor egy kicsit melegebb, jobb idő lesz akkor el szeretnék kezdeni futni. Abból is először csak keveset aztán nyilván egyre többet...Nyáron mikor több időm lesz akkor a futás mellett még a biciklizést és talán az úszást is be tudom iktatni...Szerintetek lehet így szép, izmos alakom mondjuk egy éven belül? Vagy valamit változtassak? Kérlek segítsetek, nagyon nem szeretném most is feladni... :( amúgy 180 cm- hez vagyok 91 kiló és 60 körülre szeretnék fogyni...köszönöm ha valaki segít nekem ! <3 15/L

2017. febr. 12. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy ilyen szilárd az elhatározásod, remélem sikerül. Amin én változtatnék, az az, hogy kicsivel többet kellene enni. Regisztrálj a kalóriabázisra és számold ki az elfogyasztott ételek kalóriatartalmát, a BMR-ed alá ne menj(ez nálad olyan 1500-1600 kalóriát jelent kb). Nem érdemes gyorsan fogyni, mert a bőröd, szervezeted nem fog tudni alkalmazkodni. Eleinte heti 1, majd később heti fél kiló fogyás az ideális, ha szépen tartod a diétát meg a mozgást biztosan meglesz.

Vacsorára a kakaó nem a legjobb választás, egyél inkább salátát sovány hússal, tojással, sajttal, túrót kőrözöttnek vagy édes túrókrémnek elkészítve, joghurtot, ami jól esik, de napi 1500 kcal alá ne menj!

2017. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van! Lassan kell változtatni, a mozgást is fokozatosan növelni, nehogy sérülés, tulerőltetés legyen. A kaját fokozatosan átalakitani, ha eddig zabáltad az édességet, nem tudsz akkor azonnali hatállyal leszokni róla, csak fokozatosan. mindent csak fokozatosan. Egy éven belül óriási eredményt lehet elérni, de két hét alatt nem!!!
2017. febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2017. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!