Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, aki egészséges/fogy...

Van olyan, aki egészséges/fogyókúrás menüt rendel magának és azt eszi? Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régebben rendeltem az egészségkonyháról és alapvetően meg voltam vele elégedve.
2020. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj (amivel én találkoztam), hogy amire rá van írva egészség meg fogyókúra nagyon magas árakon sózzák rá a vevőre. Tized annyiért otthon megtudod csinálni a napi menüt. Így spórolsz is és a saját ízlésed szerint eszel. Persze ez teljesen egyéni vélemény.

Én mikor elkezdtem fogyózni, akkor sokszor néztem a Fürdős Zé Street Kitchen youtube csatornáját és szoky konyháját. Ezt összekötöttem a kalóriabázissal. Teljesen jó kajákat csinálok és 3 hét alatt 6 kilót fogytam. :)

2020. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, gazdaságosabb otthon főzni, csak nem mindig van rá időd és nem mindenkinek van rá kreativitása. Arról nem is beszélve, hogy főzni is nagyobb adagot szoktak. Így viszont egyik nap rakott brokkolit eszel, másnap indiai csirkét, harmadik nap spenótos lasagnét. Ezt a változatosságot főzéssel nem tudod megoldani, csak ha majd minden nap a konyhában állsz.
2020. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én részben azért gondoltam a rendelésre, mert kevés dolog van, amit a főzésnél jobban utálok. Jó, lehet nem ez a legjobb kifejezés rá, mert valamikor rám jön a kotyvaszthatnék és akkor elpepecselek vele. Ugyanakkor mint napi feladat, tervezéssel, bevásárlással, takarítással együtt már inkább nyűgnek érzem. Én egyedül élek és nekem ez is picit nehezen megy, hogy egy főre belőjem az arányokat, mennyiségeket, ha nem akarom ugyanazt enni egy hétig... Sajnos azért előfordul, hogy rám romlanak az élelmiszerek, mert nem mindent tudok időben elfogyasztani vagy már kidobom, mert nem bírom megenni. Szóval ebből a szempontból jó ötletnek tűnt a rendelés, mert akkor meg van oldva a napi kajám és nincsenek vele ilyen problémák.
2020. máj. 22. 20:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. máj. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!