Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg súlyfelesleg elfogadható?

Hány kg súlyfelesleg elfogadható?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
0, hisz felesleges, miért kéne feleslegnek lenni?
2020. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Amennyi téged nem zavar
2020. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érzed jól magad.
2020. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem maximum 2-3. Mivel van rajtam vagy 6-7, diétázok és mozgok.
2020. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Minden elfogadható, amíg nem ér át a fertályod a buszon a melletted ülő helyére.
2020. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is semennyi. Legyen magasságodhoz megfelelő súlyod, élj egészségesen és mozogj rendszeresen. :)
2020. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyéni. Az én esetemben kb. 5 kg, mert főleg törzsre hízok, és ez fölött már eltűnik a derekam. Alacsony is vagyok, ez is lényeges, máshogy néz ki 10 kg plusz rajtam és máshogy egy magas nőn.

Van egy ismerősöm, aki kb. 15 kilóval lehet több most, mint amikor megismertem fiatalon. Nagyon nőies az alakja, így is nagyon csinos.

Ezeken kívül az életkor is számít. 40 éves voltam, amikor lefogytam, kicsit túl is mentem a célon. Mindenki aggódott, hogy beteg vagyok, utólag nézve a képeket tényleg nem néztem ki jól, pedig ugyanannyi volt a súlyom, mint 18 évesen, és akkor elégedett voltam a külsőmmel. Most 5 kilóval vagyok több, mint akkor (izmosodtam is), és ez így pont megfelelő nekem.

Végül az se mindegy, hogy az a felesleg tényleg felesleg-e. Egy ugyanolyan súlyú sportos, izmos nő és egy "skinny fat" nő között elég nagy különbség van kinézetre.

2020. máj. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit számítunk plusznak? A minimum testzsír feletti értéket? Vagy a fejünkben elképzelt számunkra tökéleteshez képest? Azért nagyon nem mindegy.

Egyébként szerintem addig alfogadható a túlsúly, amíg nincs hosszútávon se egészségünkre káros hatása. Az esztétika része már teljesen más kérdés.

2020. máj. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Számomra saját magamon SEMENNYI túlsúly nem elfogadható.

A másik ember súlya pedig a magánügye, nem foglalkozok vele.

2020. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!