Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó ha az öcsém elkezd 12...

Az jó ha az öcsém elkezd 12 évesen fogyózni, úgy, hogy csak egy bizonyos számú kalória mennyiségét visz be?

Figyelt kérdés
Nem lesz ez befolyással a fejlődésére? (előre is köszönöm a válaszokat!)

2020. máj. 31. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tényleg extrém túlsúlya ne diétázzon. Ne egyen túl sokat, mozogjon és nem lesz gond. Kamaszkorban meg természetes, hogy változik valamennyit a súly.
2020. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
12 évesen fogyózni...Ha az én öcsém lenne, én két tasli formájában elmagyaráznám neki, hogy ennyi idősen erre gondolni ne merjen. Fejlődésben lévő szervezetről beszélünk, nőhet, fogyhat, hízhat, nem kell erre hisztérikusan ráfeszülni.
2020. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha kövér,akkor persze,hogy normális.

Jó lenne tudni,hogy hány centi és hány kiló . Ha már 12 évesen gurul,akkor nem tasli kell ,meg tovább etetni ...

2020. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nincs nagy túl súlya. 160cm és 57kg. Csak egyszerűen nincs megelégedve magával.
2020. jún. 1. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sportoljon többet, és ne nassoljon, egyen egészségesen.ez elegendő 12 évesen ,normál testsulynal
2020. jún. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, bőven elég sportolni, és egészségesen étkezni ennyi idősen, ha nem is fogy, akkor is vékony lesz 2-3 év múlva ezzel a testsúllyal
2020. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le a sárga kapszula vímű ebookot és ültesd le melle.
2020. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel nincs extrém túlsúlya, én nem fogyóznék még a helyében
2021. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!