Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrenddel tudok 1...

Milyen étrenddel tudok 1 hónap alatt leadni kb 5-6 kilót, úgy hogy elkezdek napi 20-30 percet futni normál tempóban????

Figyelt kérdés
asdasdasdasd

2020. jún. 2. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:
és nem vagyok túlsúlyos csak az a 5-6 kiló a plusz
2020. jún. 2. 21:44
 2/4 anonim válasza:

Nekem két módszer vált be. A hatékonyabb, gyorsabb, de nehezebb: az Intermittent Fasting (IF), azaz az időszakos böjtölés. A lényege, hogy a nap 24 órájából maximum 8-9-10 órában ehetsz. A többiben csak vizet iszol. Ezt kb. 1.5-2 hónapig csináltam. Nagyon hatásos, azonban eléggé megterhelő a szervezet számára, így ebből maximum 2-3 hetet ajánlok. (Így utólag nem is tudom hogy bírtam az utolsó időket...)


A másik módszer, hogy szimplán kevesebbet eszek. Ha meg tudnék enni 2 szelet kenyeret, csak 1-et eszek. Ha jól esne két szelet rántotthús, csak egyet eszek. Ügyelek arra, hogy ne egyek este 7 után. Sokszor ha csak kicsit vagyok éhes, vizet iszok.


A futás nagyon jó, mivel sok energiát használ fel és gyorsítja az anyagcserét, azonban vigyázz az izületeidre és figyelj a bemelegítésre! Futás után fél órával egy HIIT edzést is csinálhatsz.


Sima víz helyett ihatsz limonádét cukor nélkül. Norbi Update dumájával ellentétben nem fogsz tőle lefogyni, de mivel más az íze, többet fogsz inni belőle és gyorsul az anyagcseréd is. Nem mellesleg finom és frissítő.

2020. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyen gyorsan fogyni. asdasdasd
2020. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2020. jún. 3. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!