Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két tányér sűrűbab sok ebédre?

Két tányér sűrűbab sok ebédre?

Figyelt kérdés

Hali. Az a helyzet, hogy nagyon szeretem a babot. Levesben, sóletnak, vagy simán berántva. És ma az utóbbi volt ebédre, kolbásszal meg csülökkel... az a bökkenő csak, hogy egy ideje már kevesebbet eszek, sok rajtam a felesleg, pár hónap alatt le is ment valamennyi. Ma viszont megettem 2 nagy tányérral. Valaki az édességet nem bírja megállni, hogy ne egye, én meg ezt :D kiszámoltam kalóriabázison, egy tányér 400valamennyi kalória (400g) de ott csak bableves van, abban meg nincs rántás, szóval lehet hogy ez amit ettem 500 fölött van, két tányérral meg 1000, hozzá még jó nagy adag káposztasaláta. Az lenne a kérdésem, hogy ha néha ilyet csinálok az belefér? 25/Fiú 180/85 (90+ról indultam)

Szoktam másfél-két órákat biciklizni, gyorsabb tempóban (25km/h átlagban) de nem minden nap, és nemtudom, hogy az ilyen zabálás mennyire zavarja össze a szervezetemet... egyébként a reggelivel meg uzsival összesen még nem léptem túl a napi kalória adagomat, csak még ugye vacsizni is kéne...



2020. jún. 3. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam babot, lencsét, sárgaborsó főzeléket enni diétában, kenyér nélkül, esetleg husival vagy tojással és nem óriási adagot. Belefér, de semmiből nem kéne dupla adagot enni.
2020. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer belefér. De bab, meg káposztasaláta? :D Én attól lökhajtásossá válok. :D
2020. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, együtt nagyon finom :D nem csinál különösebb "bajt" :D
2020. jún. 3. 18:52
 4/10 qkker1 ***** válasza:
100%

"De bab, meg káposztasaláta? :D Én attól lökhajtásossá válok."


Szerinted mi hajtja a biciklijét?

2020. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Letekertem 15 km-t 45perc alatt, így gondolom kicsit helyrehoztam a nagy falást :D
2020. jún. 3. 21:36
 6/10 anonim válasza:
egyszer belefér, de inkább csak 1 tányérral egyél
2020. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
majdnem mindegyik kérdésnél elhangzik az a válasz, hogy "ha belefér a limitbe akkor annyit eszel amennyit akarsz" nekem ez a biciklizéssel belefért, akkor mért egyek csak egy tányérral? Van valami káros hatása? Lehet hogy fél napig puffogok utána, meg lehet szellőztetni :D de más kárt nem látok benne...
2020. jún. 4. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha belefér és jól érzed magad így, akkor egyél.
2020. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem emiatt nem kéne szarul érezned magad. Ez egy tök jó, alacsony ch-tartalmú étel, rostban dús és jóp laktat. Ne ilyenek miatt érezzd rosszul magad, hanem akkor ha valami édességet vagy nasit ennél (akár nagyobb mennyiségben)...
2020. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hál' Istennek nem vagyok édességes, nagyon nagyon ritkán eszem, pedig anyám elég sűrűn csinál valamilyen kalácsot, de azt általában apám eszi meg :D chipset ettem kéthetente, most azt is visszaszorítottam.
2020. jún. 6. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!