Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire ettem levest, azóta...

Reggelire ettem levest, azóta semmit, kimentem focizni 3 óra hosszát, este 9-kor értem haza, megéheztem, ehetek egy tányér tejberízst?

Figyelt kérdés
Egyébként fogyókúrázok és 15 vagyok.
2017. aug. 8. 21:12
 1/9 anonim válasza:
93%
Ugye csak trollkodsz? Ez meg egy csecsemonek sem lenne eleg. Foleg ennyi testmozgas melle
2017. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kalóriabázis szerint 3 óra foci 1900 kalóriát éget le, egy tányér húsleves 300 kcal, és az orvos is azt mondta akkor ehetek amikor akarok, csak levekvés előtt 3 órával fejezem be az evést. Most akkor kinek higyjek? Tudtommal a tejberizs nem hízlal annyira, egy tányér 350 kcal, és még így is plusszba vagyok a 3 óra foci miatt.
2017. aug. 8. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy mikor eszel, csak ha lefekvés előtt, akkor valószínűleg rosszul fogsz aludni, de ez fogyás szempontjából mindegy.

Amit csinálsz hülyeség. Ha már eljutottál a kalóriabázisig nem értem hogy lehet, hogy csak egy kis levest ettél egész nap. a tested alapból eléget kb 2000 kalóriát (attól függ mekkora vagy), ehhez még ez a foci, és szinte nem vittél be SEMMIT. Nagyon nagy hülyeséget csinálsz.

2017. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félek sokat enni,akkor is ha sokat mozgok. Félek így is hogy mégjobban hízok, de az a baj keveset eszek jobb.
2017. aug. 8. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél semmi bajod nem lesz,csak cukor nélkül de igazából azzal sem lenne bajod.
2017. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

A tejberizs elég rossz ötlet, kb. cukor cukorral, de te tudod. A semminél mindenesetre jobb.

De jobban jársz, ha valami fehérjét eszel zöldséggel, én még mellédobnék 1000 kcal zsírt vagy szénhidrátot is, különben aludni se tudnék az éhségtől (bár ez változó, meginterjúvolnám magam, hogy mennyire vagyok éhes), de nem tudom, neked mi a jó.


1-1 nap persze akár böjtölhetsz is nagyon ritkán, ha nagyon nem bírsz enni, nem muszáj, de az ember ilyenkor általában éhes, a sok mozgás miatt pedig mégiscsak javallott az evés... Böjtben nem szoktak edzeni.

2017. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem azért mondom,de az hogy amit mond az orvos te ahogyan érzed eléggé keveset ettél ma ez még csak 750 kcal...lenne eggyüt az nagyon kevés.Amúgy is szerintem biztosan nem jól csinálod...plusz nem tudom hogy ittál e vagy sem valamit ma.
2017. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen keveset eszel, akkor a szervezeted beáll raktározó üzemmódba, és még többet fogsz hízni, mint előtte.

A megoldás: intenzív sport, elegendő kaja, de az minőségi legyen: sok zöldség, kevesebb szénhidrát és cukor, plusz vitaminok, fehérje. Jó minőségű hús, tojás, olajos magvak.


Húsleves meg tejberizs? Légyszi ne cseszd el a szervezeted ilyen fiatalon!

2017. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóvan, inkább menj játszd még az idióta focid
2021. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!