Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptember 1-ig minusz 15 kg?

Szeptember 1-ig minusz 15 kg?

Figyelt kérdés
Hiaba alltam neki mar lassan 2 honapja az eletmodvaltasnak, csak az elmult 2 hetben indult be. Kb 30 kilo tulsulyom van es megsem mentek le a kilok az elmult idoszakban. Ezert kerdezem, mivel az eredeti tervem csuszott, azert a 15 kilo beleferne 3 honap alatt?
2020. jún. 5. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad olyan gyorsan fogyni. Havonta 2 kiló fogyást javaslok, így iskolakezdésre 6 kiló leadása az egészséges ütem.
2020. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kor, magasság, súly? Miben nyilvánult meg az életmód váltás, illetve mi változott az utóbbi 2 hétben?
2020. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mozgás és az étkezésre nagyon odafigyelni: ne egyél/ igyál cukros ételeket/ üdítőket, sok zöldség, és még egyszer modnom: nagyon sok mozgás... heti 5 alkalom, és az is fontos, hogy milyen mozgásformát választasz... ha pl heti 5x bicajozol egy órát, az szinte semmit nem fog jelenteni.
2020. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

21 ev,lany, 175/90 kg.

Miota nincs suli megtanultam magamra fozni, plusz csaladtol kulon etkezes.

Elotte rengeteget ettem. Gyorskajat is, csoki, ropi, chips.

A tulsuly miatt szobabicikli, illetve hiit edzesek.

A kaloriat 1300 es 1400 kozott tartom.

Reggeli zabpehely, ebedre csirke/hal, bulgur/quinoa+salata.

Uzsonna kb mint ebedre

Vacsira feherje

2020. jún. 5. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem reális így sem, inkább január, türelmesebbnek kell lenned és feljebb venni a kalóriakereted 1500-1600-ra. Illetve sokkal több zöldséget fogyaszthatnál.

Ami még fontos, hogy nem érdemes megcéloznod a soványságot, a 30kg irreális cél, normál sportos alakot nem pár hónap alatt ér el senki, mint ahogy te sem ennyi idő alatt híztál meg.

2020. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 kilo volt a kerdes, nem 30.
2020. jún. 6. 00:04
 7/8 anonim ***** válasza:
A 15kg sok 3 hónap alatt.
2020. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Heti 1kg bőven reális.
2020. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!