Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkora barom vagyok, mindent...

Akkora barom vagyok, mindent elrontottam, valaki öntene belém egy kis lelket?

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőtt kezdtem neki ledolgozni a plusz kilókat és alakot változtatni és csodálatos eredményt értem el, csupán 1 hét úszással annyi felesleges zsir lement rólam, hogy az fantasztikus volt. Szóval a testem sokkal jobb alakot kapott.

De 3 napja, én marha, elmentem nagyanyámékhoz és ott aztán elkezdődött: bár igaz,hogy a főtt kaják kicsit zsirosak voltak, de mégse mondhatom,hogy megártottak volna, viszont annyi csokoládémázas tésztát tömtem magamba amennyit nem szégyelltem !

Viszont most szégyellem eléggé ! Sőt, nem is tudom mit kezdjek magammal, annyira haragszom saját magamra, ilyen esztelenséget....Nem volt kiéhezve a szervezetem, tök jól voltam, nem is tudom igy utólag minek kellett annyi tésztát bevágni, de mostmár megtörtént, viszont teljesen a földön hever az önbizalmam mostmár

Szeretném holnap az egészet elfelejteni és újrakezdeni a jól bevállt módszert, de nagyon pocsék közérzetem van. Tudnátok segiteni 1 kicsit ?


2010. júl. 31. 00:29
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L
2010. júl. 31. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,ez velem is előfordul néha...dehát nem dől össze a világ,esteleg többet sportolok utána és akkor jobban érzem magam:) szerintem úgy a legjobb.ne ess e miatt kétségbe,nyugodtan folytasd a diétád :D
2010. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak az embernek néha "hülye" pillanatai de ne aggódj ez még semmi csak ne folytad :) ha tovább folytatod az úszást és nem fordul elő ilyen süti evés sűrűn akkor semmi probléma :))
2010. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

amúgy mennyit úszol? milyen sűrűn és milyen úszásnemben?

mellette csinálsz mást is?

2010. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ameoland ***** válasza:

Lehetséges,hogy a szervezeted annyira hiányolt némi nassolnivalót,amit a 3 heti életmódváltás következtében hanyagoltál,hogy megfeledkezett az agyad a célodról.

Nem lehetséges,hogy egyik pillanatról a másikra volt ez az elhatározás?Lehet,hogy kellett volna egy kis átmeneti idő a 3 héttel ezelőtti,és például a 3 héttel,az incidens bekövetkezte előtti idő között.

Öntsek beléd lelket?lefogysz egy keveset,és ez előre fog hajtani.Ha úgy iszol meg egy pohár vizet,hogy "ettől is hízni fogok",akkor valóban ez fog történni.De ha úgy érzed,hogy x időn keresztül diétázol,és megőrülsz egy kis édességért,akkor egyél egy keveset,mert akkor ez fog megtörténni,amit leírtál^^

Ami nem öl meg,az csak erősebbé tesz!Sok szerencsét!:)


16/f

2010. júl. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 timido ***** válasza:

Nálam is ugyanígy szokott lenni. Elmegyek mamámhoz, aki még a FŐTT RIZSÁHOZ IS TESZ VAJAT hogy még hízlalóbb legyen. És én is átszoktam esni a ló túloldalára. Annyit szoktam ilyenkor csinálni, ami nekem jót tesz, hogy másnap elmegyek és sétálok egy jó nagyot a városba, meg többet alakformálok, és akkor sokkal jobban érzem magam. Aztán visszazökkenek a régi életmódomhoz, és legközelebb ha megyek ebédelni, akkor már figyelem miből mennyit eszek. :)

És azzal nyugtatom magam, a szervezetemnek kell visszajelzés, hogy nem éheztetem! Most megkapta! :))

Sok sikert a fogyódhoz!!! :)

2010. júl. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na figyeljetek : NAGYON KÖSZÖNÖM Mindegyiknek közületek, részemről kaptatok egy zöld kezet mind, és igazán örülök, hogy irtatok, mert ma,tiszta fejjel és ezzel a biztatással,végre készen állok folytatni amit elkezdtem és már egyáltalán nem bánom a 3 napos kitérőt

Sok Sikert Nektek is !!!

2010. júl. 31. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont ma akartam ilyesmit kiírni! :D Tegnap este a céges kollégákkal elmentünk kínai étterembe, és annyi kínai kaját tömtem magamba amennyit nem szégyelltem... Ma persze rögtön 1kg-val többet mutatott a mérleg! :( Annyira haragudtam magamra!

Na de fel a fejjel, mindenkivel megesik az ilyesmi, ma útba ejtem a konditermet. :D

2010. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!